کد خبر: 1010152 A

در نشست دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح شد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست شورای فنی دانشگاه بر ضرورت اتمام پروژه‌های حوزه سلامت گیلان تا پایان امسال تأکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن اجلاس حوزه ریاست برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با بیان اینکه اعتبارات در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ نسبت به امسال بسیار محدود است، اظهار کرد: اغلب پروژه‌های فنی طرح تحول سلامت باید تا پایان سال به اتمام برسد تا مردم هر چه سریع‌تر از وجود آنها بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه بسیاری از طرح‌های تحول سلامت در کشور ازجمله استان‌های هم‌جوار به اتمام رسیده است و مردم در حال استفاده از آنها هستند، افزود: پروژه‌های بهداشتی، بیمارستانی و کلینیک‌های طرح تحول سلامت در گیلان همگی ناتمام مانده و نیازمند پیگیری مستمر و تلاش مؤثر است.

 سالاری با تأکید بر ارائه خدمات زیربنایی و ماندگار در استان، گفت: دوران مسئولیت ما دیر یا زود به اتمام می‌رسد اما آنچه باقی می‌ماند خدمت برای مردم و برجا گذاشتن بنای عام‌المنفعه و خدمت‌رسان به مردم است.

این مقام مسئول در پایان، اتمام پروژه‌های بهداشتی ازجمله خانه های بهداشت را نیز مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: تمامی اقدامات و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های حوزه سلامت باید به‌صورت مستمر قابل ارزیابی و گزارش دهی باشد.

دانشگاه علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سلامت لایحه بودجه گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر