کد خبر: 1010094 A

معاون استاندار زنجان تاکید کرد:

به گفته معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، در شرایط کرونایی امروز آگاهی بخشی و اقناع جامعه برای پرهیز از عادی‌انگاری زندگی در شرایط کرونایی ضروری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، خدا بخش مرادی نافچی، در جلسه سازمان‌های مردم نهاد زنجان، اظهار کرد: یکی از اولویت های استان زنجان، حمایت، بسترسازی و بهره‌گیری از تشکل‌های مردم نهاد است.

معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان، با یادآوری اینکه همه مدیران دستگاه‌های اجرایی مکلف به همکاری با سازمان‌های مردم نهاد هستند، افزود: لازم است تا دستگاه های اجرایی اهم اقداماتی که با سازمان های مردم نهاد انجام داده اند را به صورت مستند ارائه دهند.

وی در ادامه به روند نزولی مبتلایان به ویروس کرونا در استان را متذکر شد و گفت: در حال حاضر طرح شهید سلیمانی نیز با هدف قطع زنجیره انتقال اجرا می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان با یادآوری اینکه کمک‌های انجام‌شده به آسیب دیدگان کرونایی توسط دستگاه های اجرایی سامانه ای شود، خاطرنشان کرد: یکی از ضروریات فعلی جامعه در شرایط کرونایی کنونی جلب و جذب کمک‌های مردم برای حمایت آسیب‌دیدگان است.

به گفته این مقام مسئول امنیتی در زنجان، در شرایط کرونایی امروز آگاهی بخشی و اقناع جامعه برای پرهیز از عادی‌انگاری زندگی در شرایط کرونایی ضروری است.

مرادی نافچی، در پایان، یادآورشد: سازمان‌های مردم نهاد یک فرصت هستند که حمایت و بهره‌گیری از این ظرفیت منجر به توسعه استان می‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان/مرادی نافچی/کرونا ویروس/ اهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر