کد خبر: 1010086 A

فرماندار خلیل آباد مطرح کرد:

فرماندار خلیل آباد با اشاره به درپیش بودن شب یلدا و برنامه ریزی خانواده‌ها برای دورهمی این سنت گفت: بخاطر حفظ سلامتی خودمان و عزیزان‌مان یلدای امسال را همانند دیگر مراسم سنتی بصورت مجازی برگزار کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خلیل آباد، ابراهیم قاسم پور در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان خلیل‌آباد اظهار کرد: دورهمی‌های خانوادگی می‌تواند به گسترش زنجیره انتقال ویروس کمک کنند چرا که تجمعات و گردهمایی‌های خانوادگی عامل اصلی شیوع ویروس کرونا است.

وی تاکید کرد: همچنان بر تداوم همراهی و همکاری مردم در قطع زنجیره شیوع کرونا، تاکید داریم و توصیه می کنیم‌ مردم از ترددهای غیرضروری در شهر خودداری کنند.

قاسم‌پور بهترین راه پیشگیری را رعایت پروتکل‌های بهداشتی دانست و گفت: با کمترین بی‌توجهی همه زحمات کادر بهداشت و درمان زیر سئوال خواهد رفت و هیچ تلاشی به صورت یک طرفه اثر بخش نخواهد بود.

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه بی توجه به پروتکل‌های بهداشتی اوضاع را وخیم‌تر می‌کند، بیان کرد: کماکان نظارت بر بازار و اصناف به طور جدی در طول روز انجام شود و نباید در اجرای این طرح کوتاهی صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه نقاط آلوده به ویروس کرونا بایستی در سطح شهر و روستا شناسایی دقیق شود اظهار داشت:  افراد کرونایی که باید قرنطینه خانگی را رعایت کنند و از حضور در مکان های عمومی اجتناب کنند ولی متاسفانه این افراد در سطح شهر و روستا تردد دارند که باید توسط شبکه بهداشت و پویش های مردمی کنترل جدی تری صورت بگیرد.

خانواده شب یلدا فرماندار ویروس برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر