کد خبر: 1009844 A

شهردار ایلام به ایلنا خبرداد:

شهردار ایلام با اشاره به اینکه حساب های شهرداری این شهرستان به دلیل شاکی خصوصی مسدود شده است، گفت: شهرداری هیچ مشکلی بابت پرداخت حقوق کارگران و کارمندان خود ندارد.

طالب صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، گفت: انسداد حساب‌های شهرداری ایلام به دلیل شکایت شاکی خصوصی در ادوار گذشته بوده که با قطعی شدن آراء آنها، حساب‌های شهرداری را مسدود کرده اند و همین عامل موجب عدم پرداخت حقوق  چند ماهه کارکنان شده است.

وی افزود: شهرداری هیچ مشکلی بابت پرداخت حقوق کارگران و کارمندان خود ندارد. فقط علت عدم پرداخت به موقع حقوق، مسدود بودن حساب های شهرداری است.

وی تاکید کرد: کارگران و پاکبانان که به رغم شرایط کرونایی و حضور ۵۰ درصدی کارکنان سایر ادارات از هیچ مزایایی برای دورکاری استفاده نمی کنند روا نیست با عدم پرداخت حقوق‌شان باعث رنج خاطر این عزیزان شویم.

وی به پیگیری مدیران ارشد استان برای حل این مشکل خبر داد و گفت: با رایزنی استاندار، مدیرکل اداره اطلاعات و مدیرکل دادگستری ایلام مقرر شد به گونه ای عمل شود که در صورت انسداد حساب های شهرداری، حقوق عوامل و کارکنان آن دچار مشکل نشود و ترتیبی اتخاذ شود که بزودی مشکل پرداخت حقوق کارکنان شهرداری مرتفع شود.

حقوق شهرداری دادگستری ایلام حقوق کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر