کد خبر: 1009052 A

مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین:

مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین گفت: رقابت حساسی مقابل شهرداری گنبد و کسب سه امتیاز این دیدار پیش‌رو داریم.

 به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدابراهیم عصارزاده اظهار کرد: تیم‌های شهرداری قزوین و گنبد با نتایج مشابه سه برد و هشت باخت و به ترتیب با هشت و ۹ امتیاز در رده ۱۱ و ۱۰ جدول جای گرفته‌اند و دیداری حساس را برای کسب سه امتیاز مهم این بازی پیش رو دارند.

مدیر تیم والیبال شهرداری اضافه کرد: در هفته پانزدهم این مسابقات که روز دوشنبه ۲۴ آذرماه در خانه والیبال فدراسیون برگزار می‌شود، نماینده قزوین با شهرداری ارومیه دیدار خواهد کرد.

عصارزاده افزود: شهرداری ارومیه در پایان هفته سیزدهم لیگ برتر با ۹ برد، ۲ باخت و ۱۱ امتیاز در رده سوم جدول جای گرفته است و شهرداری قزوین برای عبور از سد این حریف، کار دشواری را پیش رو دارد.

وی بیان کرد: دیدارهای باقیمانده دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران، به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار می‌شود.

این مسئول در خصوص مسابقات گروه الف لیگ برتر والیبال بانوان که به میزبانی قزوین آغاز شده است، گفت: در گروه الف دور مقدماتی لیگ برتر بانوان، چهار تیم با هم رقابت دارند که در نخستین مسابقه تیم‌های سایپا تهران و سروقامتان بابل به مصاف یکدیگر رفتند و نارنجی‌پوشان تهرانی، حریف خود را سه بر صفر از پیش‌رو برداشتند.

مدیر تیم  والیبال شهرداری اضافه کرد: در دومین مسابقه روز نخست هفته دوم نیز تیم‌های شهرداری قزوین و اکسون به مصاف یکدیگر رفتند که با پیروزی میزبان، امید سروقامتان بابل برای حضور در بین چهار تیم برتر از دست رفت.

عصارزاده با اشاره به سایر بازی‌های لیگ برتر والیبال بانوان به میزبانی قزوین، افزود: ساعت ۱۴ امروز تیم سایپا تهران و اکسون و ساعت ۱۷ شهرداری قزوین با سروقامتان بابل دیدار می‌کنند و روز دوشنبه ۲۴ آذرماه نیز، سروقامتان بابل مقابل اکسون و سایپا در برابر شهرداری قزوین به میدان می‌روند.

رقابت شهرداری لیگ برتر مردان والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر