کد خبر: 1008371 A

مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین خبر داد:

مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین گفت: امروز ۲ دیدار از سری مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان در چارچوب هفته دوم گروه الف در سالن شهید بابایی شهر قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد ابراهیم عصارزاده با اعلام این خبر گفت: هفته دوم لیگ برتر متمرکز بانوان در گروه الف از امروز آغاز می‌شود و در پایان این مرحله، سرنوشت تیم‌های صعود ‌کننده به مرحله نهایی مشخص خواهد شد.

این مسئول ورزشی اظهار کرد: تیم‌های سایپا، شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان بابل، چهار تیم حاضر در این گروه هستند که در روزهای پنج‌شنبه، شنبه و دوشنبه، ۲۰، ۲۲ و ۲۴ آذرماه در سالن شهید بابایی به مصاف یکدیگر می‌روند.

عصار زاده با اشاره به دیدارهایی که امروز برگزار می‌شود، تصریح کرد: ساعت ۱۴ امروز تیم صدرنشین سایپا با تیم قعرنشین سروقامتان بابل دیدار می‌کند و در دیداری دیگر، تیم شهرداری قزوین ساعت ۱۷ به مصاف اکسون می‌رود.

او افزود: تیم شهرداری قزوین هم اینک با ۲ برد و ۶ امتیاز تیم دوم جدول است و کسب پیروزی در این دیدار موجب تثبیت جایگاه و ارتقای آن خواهد شد.

این مسئول ورزشی با اشاره به سایر بازی‌های لیگ برتر والیبال بانوان به میزبانی قزوین، خاطر نشان کرد: ساعت ۱۴ روز شنبه ۲۲ آذرماه سایپا تهران و اکسون و ساعت ۱۷ شهرداری قزوین با سروقامتان بابل دیدار می‌کنند و روز دوشنبه ۲۴ آذرماه، سروقامتان بابل مقابل اکسون و سایپا در برابر شهرداری قزوین به میدان می‌روند.

مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان با نام جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دو گروه الف و ب آغاز شده و هم اکنون تیم‌های سایپا و پیکان تهران، هر کدام با کسب سه پیروزی و ۹ امتیاز، به ترتیب صدرنشین گروه‌های الف و ب هستند.

 

استان قزوین شهرداری لیگ برتر لیگ برتر والیبال والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر