کد خبر: 1005861 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبرداد:

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مدارس در طبس تعطیل است، گفت: مدارس در سایر شهرستان‌ها باز است و کادر آموزشی در آنجا حضور خواهند داشت ولی روند آموزش همچنان غیرحضوری است.

به گزارش ایلنا، محمد علی واقعی اظهار کرد: با توجه به اینکه طبق آخرین بررسی‌ها در بین شهرستان‌های خراسان‌جنوبی تنها شهرستان طبس در وضعیت قرمز است، مدارس این شهرستان همچنان تعطیل خواهد بود.

مدیرکل آمورش و پرورش خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بیشتر شهرستان‌های استان در وضعیت نارنجی هستند، بیان‌کرد: مدارس در سایر شهرستان‌ها باز و کادر آموزشی در آنجا حضور خواهند داشت ولی روند آموزش همچنان غیرحضوری است.

واقعی درباره میزان حضور کارکنان اداری در ادارات آمورش و پرورش خراسان‌جنوبی ادامه داد: در شهرستان‌های قرمز استان کادر اداری و اجرایی با یک سوم و در شهرستان‌های نارنجی با ۵۰ درصد کارکنان فعالیت کرده و پاسخگوی اولیاء دانش آموزان و ارباب رجوع خواهند بود.

وی یادآورشد: با توجه به اینکه روند آموزش در سال جاری همچنان غیرحضوری و از طریق شبکه شاد است نیازمند همکاری و همیاری اولیاء دانش آموزان در روند تعلیم و تربیت و آموزش فرزندان این سرزمین هستیم.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان تعلیم و تربیت خراسان جنوبی دانش آموزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر