کد خبر: 1005234 A

در پی استعفای یکی از اعضا صورت گرفت؛

پس از استعفای یکی از اعضای اصلی هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی به دلیل انتصاب در مسئولیت جدید، یکی از اعضای علی البدل جایگزین وی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، در ششمین نشست هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی، موضوع درخواست استعفای محمد جمال رستم‌زاده خراسانی عضو اصلی هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی از رسته مدیران مسئول با توجه به قبول مسئولیت جدید به عنوان مدیر خبر و رسانه‌های نوین مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، مطرح و طبق اساسنامه خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی با استعفای وی موافقت شد.

بر این اساس علی پاکباز خسروشاهی عضو علی البدل رسته مدیران مسئول، جایگزین وی در هیات مدیره شد.

مجتبی محمودی مدیرخانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی در این نشست گفت: با وجود دغدغه هدفمندی یارانه و اهتمام شایسته در شفاف‌سازی ارقام، فهرست یارانه اعطا شده به پایگاه‌های خبری و روزنامه‌ها همچنان دارای شائبه تفوق رابطه بر ضابطه است؛ درحالی که با پایش استانی و در نظر گرفتن نظرات خانه های مطبوعات استان ها به عنوان بازوهای نظارتی فعال زیرنظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قطعا نتیجه بهتری حاصل می شد.

وی همچنین با ارائه گزارشی از برخی اقدامات اخیر خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد چکاب کامل سلامت برای بیش از 150 نفر از اعضای خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی و نیز خبرنگاران فعال استان در مشهد که ثبت نام کرده بودند و بعضا دارای بیمه نیز نبودند، به صورت رایگان در حال انجام است که موجب رضایتمندی و اقبال بسیاری از همکاران و اعضای خانه شده است.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی افزود: طبق تفاهمنامه همکاری مشترک با ایران خودرو خراسان تخفیف تعمیر و تعویض قطعات به اعضای خانه اعلام شد که متقاضیان معرفی شدند.

در ادامه نشست هم مواردی توسط دیگر اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی مطرح و درباره آنها بحث و تبادل نظر شد.

خراسان رضوی رسانه مشهد مطبوعات هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر