کد خبر: 1004778 A

نماینده مردم البرز در مجلس:

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در ارتباط با اهداف طرح دوفوریتی صیانت از منافع ملت ایران، گفت: تصویب جزئیات این طرح، پاسخ قاطع به زیاده‌خواهی و تعرض کشورهای سلطه‌جو بود.

به گزارش ایلنا از البرز مهدی عسگری در جمع خبرنگاران با اشاره به ۲۵۱ رأی موافق مجلس به طرح دوفوریتی صیانت از منافع ملت ایران اظهار داشت: تصویب جزئیات این طرح در جلسه فوق‌العاده مجلس، پاسخ قاطعی به زیاده‌خواهی و تعرض کشورهای سلطه‌جو بود و فضای مجلس، سرشار از تضارب آرا، استدلال و استقلال و مباحثات دقیق و جدی بود تا منافع حداکثری مردم در این طرح لحاظ شود.

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد درباره اهداف این طرح گفت: طرح مذکور چند هدف را دنبال می‌کند، هدف اول باز شدن قفل‌هایی است که بر صنعت هسته‌ای کشور تحمیل شده است، چراکه احیای برنامه هسته‌ای، حق مردم ایران و در واقع تداوم راه شهدای گرانقدری همچون شهید فخری‌زاده و سایر شهدای عزیز هسته‌ای کشور است، دانشمندانی که در راه پیشرفت و اقتدار کشور جان خود را فدا کرده اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، مقابله با تحریم‌های ظالمانه‌ای که از سمت کشورهای غربی بر کشور تحمیل شده را هدف دوم این طرح عنوان کرد و افزود: جاده یک‌طرفه تعهدات برجامی با این طرح به پایان می‌رسد و به این ترتیب تغییر محاسبات غلط سلطه‌جویان یکی از اهداف این طرح است برجامی که نتایج خسارت بارش امروز در اوضاع آزاردهنده‌ اقتصادی نمایان است.

عسگری با اشاره به اینکه طرف‌های غربی چنانچه ظرف یک ماه به تعهدات خود عمل نکنند تمام نظارت های فراتر از پادمان از جمله اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی پایان خواهد یافت تاکید کرد: آنها با دریافت این پاسخ قاطع، باید بدانند مجلس پای منافع مردم ایستاده است و تخریب اقتصاد و امنیت این مردم و به شهادت رساندن سرمایه‌های انسانی میهن، رفتار بی هزینه‌ای نخواهد بود.

نماینده مردم کرج، اشتهارد، آسارا و فردیس مجلس شورای اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر