کد خبر: 1004731 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: امنیت پایدار بنیان توسعه یک کشور است که از مولفه‌های متعددی چون نقش آفرینی‌ها و حضور پرصلابت و با اقتدار پلیس در عرصه‌های مختلف شکل می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت اله جمالی پور در دیدار با سردار علی ابراهیمی فرمانده جدید نیروی انتظامی استان و تعدادی از فرماندهان نیروی انتظامی، اظهار کرد: ایران اسلامی در این برهه حساس کنونی از امنیتی پایدار در منطقه برخوردار است و باید قدردان زحمات و تلاش‌های پلیس در این زمینه باشیم.

استاندار اضافه کرد: پلیس به عنوان تامین کننده نظم، امنیت و آرامش در جامعه از ابزارها و مقدمات مهم اجرای عدالت در جامعه به شمار می‌رود و همه دستگاه‌ها باید به نیروی انتظامی برای حفظ و برقراری نظم و امنیت در جامعه کمک کنند.

جمالی پور افزود: این استان در سطح کشور از امنیت خوب و قابل قبولی برخوردار بوده و با وجود مشکلاتی که امروز جامعه ما با آن روبرو است و مورد سوء استفاده دشمنان نیز قرار می‌گیرد، مردم استان مانند سایر هموطنان در کنار مسئولان خود قرار دارند و در تامین امنیت و آرامش به پلیس کمک می‌کنند.

او با بیان اینکه وفاق و همدلی بالایی بین مسوولان استان از جمله اعضای شورای تامین وجود دارد، افزود: همکاری و تعامل نیروی انتظامی با این شورا خوب و مثال زدنی بوده است و باید در دوره فرماندهی جدید نیز با قوت ادامه یابد.

مقام عالی دولت در استان، بزرگترین سرمایه برای یک مسئول را رضایت مردم درباره عملکرد خود دانست و گفت: اولویت نیروی انتظامی باید توجه به حقوق مردم و جلب رضایت آنها در کنار رعایت قانون و اجرای عدالت باشد.

سردار علی ابراهیمی فرمانده جدید نیروی انتظامی استان قزوین نیز در این دیدار گفت: نیروی انتظامی همیشه در حال تکامل است تا بتواند امنیت را در جامعه برقرار کند و در کنار حفظ محبوبیت خود میان مردم، اقتدار خود را نیز حفظ کند.

امنیت و آرامش ایران اسلامی حقوق نظم و امنیت امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر