کد خبر: 1003890 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

رئیس هیات فوتبال شهرستان خلیل آباد در استان خراسان رضوی بدون اطلاع قبلی و به صورت ناگهانی عزل و سرپرست جدید هیات فوتبال این شهرستان منصوب شد.

مهدی زمانی رئیس اسبق هیات فوتبال خلیل آباد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: روز شنبه، رئیس هیات فوتبال استان بدون اطلاع قبلی با ارسال نامه ای بنده را از مدیریت هیات فوتبال شهرستان خلیل آباد عزل و فرد دیگری را به عنوان سرپرست هیات منصوب کرد.

وی افزود: این در حالی است که طی حداقل ۶ ماه گذشته، تمام درخواست های بنده برای دیدار و گفت و گو با رئیس هیات فوتبال استان به در بسته خورده و موفق نشده ام با وی دیداری داشته باشم.

زمانی ادامه داد: خوشبختانه در دوره مدیریتی که برعهده من بوده، درخشان ترین اتفاقات فوتبالی شهرستان رقم خورده و در بسیاری از مواقع و رده ها از جمله نونهالان به عنوان هیات برتر انتخاب شده ایم.

رئیس اسبق هیات فوتبال خلیل آباد با اشاره به اینکه ما همیشه از نگاه های سیاسی ضربه خورده ایم، گفت: متاسفانه نگاه های سیاسی حاکم بر ورزش و خصوصا فوتبال استان خراسان رضوی، باعث عدم پیشرفت ورزش شده و انتخاب سلیقه ای مدیران ورزشی نیز به عدم پیشرفت استان کمک می کند. این دیدگاه ها جز رنج برای اهالی ورزش هیچ دستاورد دیگری ندارد.

استان خراسان رضوی فوتبال هیات خلیل عزل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر