کد خبر: 1002819 A

فرماندار تاکستان:

فرماندار شهرستان تاکستان گفت: با اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها ۸۳ واحد متخلف در شهرستان تاکستان شناسایی و پلمب شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، رضا طاهری اظهار کرد: با اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها، هشت تیم بازرسی با حضور اداره صمت، اتاق اصناف، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان تشکیل شد که در این مدت  ۸۳ واحد متخلف در شهرستان تاکستان شناسایی و پلمب شدند.

فرماندار تاکستان ادامه داد: همچنین با آغاز اجرای طرح محدودیت‌ها سه هزار مجوز تردد برای واحدهای صنعتی، کشاورزی و مشاغل ضروری شهرستان پس از بررسی مدارک صادر شده است.

طاهری افزود: از ابتدای شروع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها نیروی انتظامی و راهور در سه نقطه از شهر مستقر شده و از ورود خودرو های غیر بومی به داخل شهر جلوگیری می‌کنند که در همین راستا تمام ورودی‌های فرعی مسدود شد.

وی در ادامه نظارت روزانه گشت بازرسی در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ادارات و بانک‌ها، جمع آوری دستفروشان، ممنوعیت برپایی روز بازارها، برخورد با برگزار کنندگان مراسم عروسی در سطح شهرستان با هماهنگی مقام قضایی، برگزاری روزانه ستاد کرونای شهرستان، حضور پرسنل راهور در مرکز مانیتورینگ شهرداری و رصد ترددها، جریمه ۱۶۹ خودرو از ابتدای طرح تاکنون و ایجاد نقاهتگاه برای بستری و قرنطینه بیماران کرونایی در دانشگاه آزاد را از جمله اقدامات ستاد کرونای شهرستان اعلام کرد.

این مسئول از تشکیل قرارگاه شهید سلیمانی با مشارکت سپاه، شبکه بهداشت، تبلیغات اسلامی و هلال احمر خبر داد و گفت : ۱۱۰ پایگاه در سطح شهرستان با حضور ۲۵ هزار نفر تشکیل شده که نسبت به شناسایی بیماران در محلات شهرها و روستاها اقدام می‌کنند.

فرماندار تاکستان به استمرار طرح آمران سلامت اشاره کرد و گفت: آمران سلامت در مراکز پر تردد شهر مستقر هستند و نسبت به توزیع ماسک در صورت استفاده نکردن شهروندان از ماسک و توصیه به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اقدام می‌کنند.

طاهری یادآور شد: اجرای رزمایش کمک مومنانه و توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا از دیگر اقدامات ستاد مقابله با کرونای شهرستان است.

خودرو دانشگاه آزاد شبکه بهداشت و درمان ماسک واحد متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر