کد خبر: 1002312 A

سخنگوی ستاد استانی مقابه با کرونا در اصفهان خبر داد:

سخنگوی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در اصفهان گفت: بر اساس مصوبه هیات دولت، ادارات دولتی ۱۴ شهر قرمز کرونایی این استان از امروز تا پایان هفته تعطیل شدند.

به گزارش ایلنا از اصفهان حجت‌اله غلامی خاطر نشان کرد: شهرهای دارای وضعیت قرمز در استان شامل اصفهان، کاشان، آران و بیدگل، اردستان، تیران و کرون، خمینی شهر، شهرضا، فریدن، فلاورجان، لنجان، مبارکه، نایین، گلپایگان و نطنز هستند که از ابتدای هفته جاری همه ادارات دولتی این شهرها تعطیل هستند، مگر کارکنانی که حضورشان ضروری و یا بالاترین مقام اجرایی دستگاه‌ها که حضور آنها تنها برای انجام کارهای ضروری لازم است.

او ادامه داد: نیروهای بخش خدمات و حوادث دستگاه‌هایی از جمله آب، برق، گاز و شهرداری‌ها و امداد و نجات در محل کار حاضر خواهند بود.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در اصفهان با اشاره به ترددها خودروها در استان یادآور شد: کاهش ترددها در روزهای اخیر خوب بوده و تردد ورودی به استان ۴۷ درصد و ترددهای داخل شهری حدود ۳۰ درصد کاهش داشته است.

غلامی خاطرنشان کرد: بیش از ۹۰ درصد هم استانی‌ها محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا چهار صبح را رعایت کردند.

او اضافه کرد: محدودیت فعالیت مشاغل هم در وضعیت مناسبی قرار دارد و بالای ۸۵ درصد و در برخی از شهرستانها تا ۹۵ درصد رعایت شده است.

بر اساس آخرین رنگ‌بندی استان اصفهان، شهرستان‌های بُرخوار، بویین میاندشت، چادگان، خوانسار، خور و بیابانک، دهاقان، سمیرم، شاهین شهر و میمه، فریدونشهر و نجف‌آباد در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان‌ها در وضعیت قرمز قرار دارند.

 

ایلنا استان اصفهان ستاد استانی مقابه با کرونا در اصفهان ادارات دولتی اصفهان شهرهای قرمز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر