کد خبر: 1002303 A

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف بیش از 8 تن برنج و 5 تن و 130 کیلو گرم حبوبات احتکار شده توسط ماموران کلانتری 13 همدان خبر داد.

به گزارش ایلنا از همدان سردارسلمان امیری گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار برنج توسط سود جویان در یکی از انبارهای شهرستان همدان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران تجسس کلانتری 13 قرار گرفت.

او افزود:  اکیپی از ماموران انتظامی و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و نماینده سازمان تعزیرات حکومتی استان همدان در بازرسی از این انبار، 8 تن و 260کیلوگرم برنج و 5 تن و 130کیلو گرم حبوبات احتکار شده را که ارزش آن ها بر اساس نظر کارشناسان 4 میلیارد ریال برآورد شده را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان در پایان با اشاره به این که در اجرای دستور مقام قضائی این انبار پلمپ و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق کالاهای اساسی و ارزاق عمومی مردم با اخلاگران اقتصادی مبارزه می کند.

 دستگیری سارق حرفه ای سیم برق در حین سرقت دربهار

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از دستگیری سارق حرفه ای کابل برق در حین سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران انتظامی این شهرستان روز گذشته هنگام گشت زنی هدفمند و با تیز بینی ، در سطح حوزه استحفاظی به فردی که در حال جمع آوری کابل برق بود مشکوک شدند.

او گفت: متهم با مشاهده ماموران قصد متواری شدن از محل را داشت که در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار تصریح کرد: این متهم که پس از انتقال به یگان انتظامی و ارائه مدارک مستندات توسط پلیس ، راهی جز بیان حقیقت نداشت در تحقیقات تکمیلی پلیس به فعالیت بزهکارانه خود( سرقت کابل برق ) اعتراف نموده است .

سرهنگ "نوری " با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهم به مراجع قضائی،از شهروندان خواست هشدارهای پلیس را در خصوص پیشگیری از سرقت جدی گرفته ودرصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

استان همدان برنج تعزیرات سرقت همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر