کد خبر: 1000852 A

رئیس شورای شهر قزوین:

رئیس‌شواری شهر قزوین گفت: بهسازی جاده نسیم شمال، بدون تردید یک پروژه ملی است چرا که مسیر تردد بسیاری از خودروهای سراسر کشور است و به واقع نقش یک کریدور مهم را در حمل و نقل کشور ایفا می کند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، حکمت اله داودی با اشاره به اینکه برای این پروژه از بهترین تکنولوژی‌های روز جهان استفاده شده است، تصریح کرد: نکته قابل توجه در پروژه نسیم شمال این است که در قسمت زیرین‌ آن یک بیس تثبیتی با لایه بتنی به ضخامت ۲۵ سانتیمتر سیمان توسط دستگاه های خاص ریخته شد.

داودی با اشاره به وجود باغستان‌ سنتی قزوین در این پروژه تاکید کرد: در جریان بهره برداری از  کمربندی نسیم شمال کوچکترین تعرضی به باغستان سنتی قزوین و محیط زیست نداشتیم و برابر مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی همان مسیر سابق را بازسازی کردیم.

رئیس شورای شهر قزوین ضمن توضیح این موضوع که برای تامین ایمنی سرنشینان خودروها و حفظ مسیر برای سالیان متمادی، تمام چراغ‌های مسیر را تعویض کردیم، تصریح کرد: بحث خط کشی، گاردریل و تمام مسائل ایمنی در این مسیر پیش بینی و به اجرا در آمده و امیدواریم دیگر شاهد تصادفات ناگوار در این مسیر پر تردد و مهم نباشیم و بتوانیم رضایتمندی مردم را حاصل کنیم.  

حکمت الله داودی در پایان تاکید کرد: فاز بعدی این پروژه نیز ‌در حال انجام است و خاکبرداری های آن انجام شده و اگر شرایط جوی اجازه دهد امیدواریم ‌تا قبل از پایان شورای پنجم آن را به سر انجام‌ برسانیم.

جاده حمل و نقل شورای اسلامی شهر معماری کریدور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر