کد خبر: 1000607 A

ثناگو مطلق خبر داد:

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به توسعه زیر ساخت ها با هدف صادرات کالاهای ایرانی عنوان کرد: صادرات سه میلیون دلاری محصولات غذایی، نشان از ظرفیت بالای پیام در این بخش دارد.

به گزارش ایلنا از البرز، نادر ثناگو مطلق اظهار داشت: یک مجموعه خصوصی تولید محصولات غذایی با ظرفیت تولید سالانه بالغ بر ۵۰۰ هزار تن انواع عصاره و چاشنی غذایی در تامین نیاز داخلی و بخش خارجی فعالیت دارد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به توسعه زیر ساخت ها با هدف صادرات کالاهای ایرانی گفت: صادرات سه میلیون دلاری محصولات غذایی به کشورهای منطقه بخشی از عملکرد این واحد تولیدی مستقر در این منطقه است که نشان از ظرفیت بالای پیام در این بخش دارد.

وی اضافه کرد: همچنین این شرکت توانایی صادرات یک هزار و ۴۰۰ تن از محصولات به ارزش بیش از سه میلیون دلار به کشورهای منطقه را دارد.

ثناگو مطلق تصریح کرد: بهبود و بررسی مستمر زیر ساخت های فناوری، ارتقای کمی و کیفی تولیدات و رعایت اصول مشتری مداری از مهم ترین برنامه هایی است که واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام برای توسعه صادرات محصولات خود به کار بسته اند.

وی ادامه داد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید نامگذاری شده، توسعه صادرات با هدف ارتقای کمی و کیفی  کالاهای داخلی  یکی از اولویت های این منطقه در سال جاری است.

ثناگو مطلق گفت: پیام با توجه به داشتن زیر ساخت های مناسب فرودگاهی، مناسب ترین ظرفیت برای ارایه خدمات تخصصی در بخش کارگو( باری) را دارد که فعالان بخش اقتصادی و تولیدی می توانند از این پتانسیل بالقوه برای افزایش صادرات و تامین مواد اولیه مورد نیاز خود در کوتاه ترین زمان ممکن استفاده کنند.

صادرات مواد غذایی فرودگاه پیام البرز نادر ثناگو مطلق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر