کد خبر: 1000564 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: کارآفرینان و تولیدکنندگان نقش بسزایی در دفاع از مملکت و مردم دارند و مسئولان وظیفه دارند به عنوان یگان پشتیبان، حمایت جدی از آنان داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان که در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: تجلیل از کارآفرینی و تولید، تجلیل از ارزش بزرگ مملکت داری و ساختن و توسعه است که این تجلیل امروز به نیابت از ده‌ها کارآفرین استان انجام می‌شود.

استاندار ادامه داد: باید دست به دست هم بدهیم تا از این پیچ تاریخی و شرایط سخت اقتصادی با موفقیت عبور کنیم.

جمالی پور با بیان اینکه امروز جنگ، جنگ اقتصادی است، افزود: در این شرایط، تولیدکنندگان و کارآفرینان، فرماندهان و سربازان عرصه دفاع اقتصادی هستند و جایگاه بسیار وارسته و والایی در جامعه برای آنها متصور است.

مقام عالی دولت در استان بیان کرد: اگر دیروز سربازان و افسران در جبهه نظامی نقش ایفا می‌کردند امروز کارآفرینان و فعالان اقتصادی این نقش مهم را در دفاع از مملکت و مردم ایفا می‌کنند و باید قدردان زحمات و تلاش‌های آنها باشیم.

استاندار یادآور شد: هرکجا مردم حضور داشته باشند امنیت، اقتصاد، توفیق و پیشرفت حاصل خواهد شد و باید از این ظرفیت برای ساختن بهتر کشور استفاده بیشتری ببریم.

جمالی پور خاطرنشان کرد: ایران با دست همه ایرانی‌ها ساخته خواهد شد و همه باید یاریگر هم باشیم تا از این وضعیت سخت عبور کنیم.

او تصریح کرد: همه ظرفیت‌ها برای آسیب به کشور توسط بدخواهان فراهم شده است و ما تنها با امید دادن، تلاش و کارآفرینی می‌توانیم از این شرایط عبور کنیم.

در ادامه این جلسه، از سه کارآفرین برتر استان به صورت نمادین تقدیر به عمل آمد.

اقتصاد کشور جامعه دولت جشنواره کارآفرینان برتر فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر