کد خبر: 991388 A

مسئول دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: نماز جمعه این هفته در ۴ شهرستان دارای وضعیت بحرانی و قرمز استان اردبیل برگزار نمی‌شود.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام ناصر نصیری عنوان کرد: بر اساس مصوبه اخیر ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا و تأیید نماینده ولی فقیه در استان اردبیل نماز جمعه این هفته در ۴ شهرستان دارای وضعیت بحرانی (مشکی) و قرمز استان اردبیل برگزار نمی‌شود.

او افزود: این هفته در شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر، خلخال و پارس‌آباد و از جمله شهرهای لاهرود، رضی، هشتجین و کلور، نماز عبادی و سیاسی جمعه برگزار نخواهد شد.

مسئول دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اردبیل از برگزاری نماز عبادی و سیاسی در سایر شهرهای استان اردبیل خبر داد و گفت: مردم متدین این شهرها با رعایت موارد بهداشتی از فیوضات معنوی اقامه نماز جمعه این هفته بهره‌مند خواهند شد.

حجت‌الاسلام نصیری رعایت موارد بهداشتی در این ایام جهت حفظ سلامتی همه نمازگزاران را ضروری دانست و افزود: مؤمنان نمازگزار حتماً در منزل خود وضو گرفته و ضمن استفاده از ماسک و دست‌کش، از سجاده و مهر شخصی و کیسه‌های کفش یک‌بار مصرف استفاده کنند.

 

نماز جمعه کرونا اردبیل خلخال مشگین شهر پارس آباد عدم برگزاری نماز جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر