کد خبر: 984365 A

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان اردبیل:

با حضور استاندار اردبیل و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل، تامین آب صنعتی منطقه ویژه اقتصادی نمین بررسی و از کارخانه های درحال احداث بازدید به عمل آمد.

به گزارش ایلنا، اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل به همراه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و جمعی از مدیران کل استان از منطقه ویژه اقتصادی نمین و کارخانه های در حال در این منطقه بازدید کرد.

بهنام جو در این بازدید با تاکید بر آماده سازی زیرساخت های اصلی برای راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی نمین، خواستار تخصیص منابع آب مناسب برای واحدهای تولیدی در حال احداث در این منطقه شد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز در این بازدید با اشاره به آخرین وضعیت منابع آب‌های سطحی و زیرزمینی قابل تخصیص برای منطقه ویژه اقتصادی نمین گفت: شرکت آب منطقه ای اردبیل برای تسهیل تولید و ایجاد اشتغال در استان و منطقه، تمام همت و تلاش خود را بکار بسته است.

مهندس عباس جنگی مرنی به منابع محدود آب زیرزمینی اشاره کرد و گفت: برای رشد و توسعه صنعت باید با تکیه بر راهکارهای علمی و مدیریتی تلاش کنیم تا از منابع آب به درستی استفاده نماییم تا با مشکل مواجه نشویم و مجوزهای اولیه لازم از منابع پساب و آب زیر زمینی برای توسعه پایدار منطقه ویژه اقتصادی نمین صادر شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل تصریح کرد: برای تامین منابع آب بخش صنعت در استان اردبیل تلاش می شود و تامین آب بخش صنعت از منابع آبی مختلف قابل استحصال و از تمامی شیوه های قانونی ممکن، انجام خواهد شد.

پساب استاندار اردبیل آب منطقه ای اکبر بهنام جو آب منطقه ای اردبیل عباس جنگی مرنی مدیرعامل آب منطقه ای استان اردبیل توسعه صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر