کد خبر: 970678 A

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد:

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 56 نفر مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در اردبیل خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته 56 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

وی از ترخیص 36 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و درباره آمار تفکیکی مبتلایان به کرونا در شهرستان های استان بیان کرد: از مبتلایان به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته تعداد 34 نفر از اردبیل، 7 نفر پارس آباد، 7 نفر مشگین شهر، 4 نفر گرمی و 4 نفر از خلخال گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 237 نفر در بیمارستان های اردبیل به دلیل ابتلا به بیماری کرونا بستری هستند.

حبیب زاده ادامه داد: در حال حاضر 51 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 4 نفر به دلیل ابتلا به این بیماری فوت کرده اند.

وی گفت: با ورود به فصل پاییز در روزهای آتی احتمال همزمانی اپیدمی آنفولانزا با ویروس کرونا بیمارستان‌ها را به مشکلاتی مواجه خواهد کرد لذا توصیه ما به عموم مردم این است که پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و حتما هنگام خروج از منزل از ماسک استفاده کنند و فاصله حداقل یک و نیم متری را با افراد رعای

ت کنند.

کرونا اردبیل ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آمار کرونا شهرام حبیب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر