کد خبر: 963531 A

رئیس کل دادگستری استان اردبیل خبر داد؛

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از دستگیری عامل تبلیغی رسانه ای منتسب به گروهک ضد انقلاب تندر در اردبیل خبر داد.

به گزارش ایلنا اردبیل، ناصر عتباتی در گفتگو باخبرنگاران تصریح کرد: بر اساس گزارش سربازان گمنام امام زمان(عج) دراداره کل اطلاعات استان عامل فعال تبلیغی و رسانه‌ای مرتبط  با گروهک تندر که سرکرده آن نیز چندی قبل دستگیر شده در استان شناسایی و دستگیر شد. این فرد از سرپل گروهک تندر  خط می‌گرفت و در فضای رسانه‌ای فعالیت‌های گسترده تبلیغی علیه اعتقادات مذهبی، تمامیت ملی، امنیت کشور، توهین به مقدسات مسلمانان، مکتب تشیع و ائمه اطهار و نیز ترویج افکار انحرافی انجام می‌داد.

وی اظهار داشت: فرد خاطی با این تصورکه فعالیت حرفه ای و پیچیده وی  قابل رصد از سوی مراجع و نهادهای امنیتی نیست نهایت سعی و تلاش خود را در گمراه کردن جوانان و خانواده‌ها در حوزه های،اعتقادی، اخلاقی،فرهنگی و اجتماعی انجام می داد که با پیگیری و تلاش های دستگاه قضایی و نهادهای امنیتی دستگیر شد. با توجه به مستندات متعددکشف شده از فعالیت‌های این فرد پرونده کیفری برای وی تشکیل شده و با قرار قانونی روانه زندان گردیده است.

رئیس کل دادگستری استان ضمن اشاره به تهدیدها و آسیب های فضای مجازی از شهروندان و خانواده‌ها خواست تا نظارت هاو مراقبتهای لازم در نحوه استفاده از فضای مجازی به منظورافزایش امنیت اخلاقی و روانی فرزندان و جوانان خویش داشته باشند.

وی در پایان ضمن هشدار به کسانی که فکر می‌کنند فضای مجازی فرصتی است که می‌توانند فعالیت‌های مجرمانه خود را دراین حوزه ادامه دهند، گفت: مسلماً دستگاه قضایی با هماهنگی نهادهای اطلاعاتی و امنیتی مجال فعالیت به چنین افرادی را نخواهد داد و با قاطعیت و مطابق با قانون با این افراد برخورد می کند.

 

استان اردبیل انقلاب رسانه دادگستری اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر