کد خبر: 962030 A

شهردار اردبیل خبر داد:

شهردار اردبیل از تولید و توزیع بیش از ۶۰ هزار تن آسفالت توسط سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری در ۶ ماهه اول سال خبر داد.

به گزارش ایلنا، حمید لطف اللهیان امروز در جریان بازدید از بهسازی معابر شهر تصریح کرد: همزمان با فصل کاری این مقدار از آسفالت تولید شده در سطح شهر جهت بهسازی و ساماندهی معابر توزیع شده است.

وی گفت: میزان آسفالت تولید شده نسبت به سال گذشته بیش از ۱۶۰ درصد افزایش داشته و در خصوص تامین مصالح و قیر مورد نیاز برای بهسازی معابر هیچ مشکلی نداریم.

شهردار اردبیل ادامه داد: باتوجه به ضرورت افزایش عمر و ماندگاری آسفالت، تمامی عملیات زیرسازی و آسفالت در شهر اردبیل به شکل استاندارد و اصولی انجام می‌شود.

وی گفت: باتوجه به تسریع عملیات عمرانی در فصل کاری با استفاده از دستگاه wr عملیات تحکیم بستر در ورودی شهر از طرف جاده سرعین آغاز خواهد شود.

لطف اللهیان گفت: بهره‌مندی از فن‌آوری‌های نوین و تجهیزات پیشرفته ضمن کاهش هزینه‌ها، ارتقای کیفی و صرفه‌جویی در هزینه تمام شده طرح‌های عمرانی را در پی داشته و نقش بسزایی در مدیریت زمانبندی پروژه‌ها و تسهیل خدمات رسانی به مردم دارد.

شهردار اردبیل با بیان اینکه از  دستگاه  wr در سال گذشته، برای اولین بار در بزرگراه مقدس اردبیل ورودی شهر اردبیل از طرف جاده آستارا بکار گرفته شد، ادامه داد: با هدف ساماندهی ورودی های شهر، به زودی در ورودی شهر از طرف جاده سرعین نیز، عملیات تحکیم بستر وزیرسازی انجام خواهد شد.

بزرگراه خدمات رسانی به مردم شهرداری کاهش هزینه اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر