کد خبر: 951408 A

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل خبر داد:

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش 61 کیلومتر شبکه گاز به شبکه‌های گازرسانی استان اضافه شده است.

به گزارش ایلنا اردبیل، سردار اسماعیلی با اعلام این خبر تصریح کرد: در چهار ماهه ابتدایی سال جاری بیش از 4 هزار و 163 مصرف کننده جدید در بخش های مختلف اعم از خانگی، تجاری و صنعتی جذب این شرکت شده است که در همین راستا تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت به 449 هزار 537 مشترک رسیده است .

وی روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در سطح استان اردبیل را 1318 روستا برشمرد و جمعیت شهری بهره مند از گاز طبیعی در سطح استان را صد در صد و جمعیت تحت پوشش روستایی را بیش از 94 درصد عنوان کرد و افزود : استان اردبیل دارای 29 شهر است که تمامی ساکنین شهرها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند .

اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص عملیات شبکه گذاری و نصب انشعابات اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون به میزان 61 کیلومتر شبکه گاز به شبکه های گازرسانی این استان اضافه شده است که با این وجود میزان شبکه گذاری از ابتدای تأسیس شرکت تاکنون به بیش از نه هزار و 687 کیلومتر رسیده و تعداد یک هزار و 670 عدد انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان نصب شده که تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان اردبیل تا کنون به 238 هزار و 958 انشعاب رسیده است .

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در رابطه با ارایه خدمات غیر حضوری با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت حفظ سلامت شهروندان و کارکنان، تمامی خدمات این شرکت به صورت غیرحضوری ارایه می شود و کلیه شهروندان می توانند با ورود به وبسایت شرکت گاز استان اردبیل به نشانی www.nigc-ar.ir از طریق منو میز خدمت الکترونیکی و با وارد کردن کد اشتراک به خدمات ارایه شده در بستر وب دسترسی داشته باشند.

استان اردبیل پوشش گاز اردبیل گاز طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر