کد خبر: 944697 A

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از ثبت30 میلیون و 284 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از ثبت30 میلیون و 284 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش ایلنا اردبیل،کلیم الله وثوقی در بازدید از محور اردبیل آستارا و گردنه حیران با بیان اینکه  این میزان تردد توسط 68 سامانه تردد شماری در 4 ماه گذشته به ثبت رسیده افزود: این میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش 23 درصدی را نشان می دهد.

عضو شورای اداری استان اردبیل تصریح کرد: بیشترین تردد با 2 میلیون و 865هزار مورد در محور اردبیل – آستارا و برعکس ، محور اردبیل - مغان و برعکس محدوده سه راهی صحرا 2 میلیون و149 هزار تردد و در محور اردبیل سه راهی سرعین و برعکس  نیز2 میلیون و 95 هزارتردد به ثبت رسیده است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل میانگین سرعت استان در مدت یاد شده را 71 کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: از مجموع تردد 4 ماه گذشته استان 11 درصد مربوط به وسایل نقلیه سنگین است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل هوشمندسازی جاده های استان را از جمله برنامه های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل دانست و تصریح کرد: علاوه بر 68 سامانه تردد شماری 40 دوربین نظارت تصویری،52 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و 2 سامانه توزین حین حرکت نیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است

 

استان اردبیل جاده حمل و نقل محورهای مواصلاتی استان اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر