کد خبر: 942978 A

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات لکه گیری و روکش آسفالت بیش از ۱۳۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات لکه گیری و روکش آسفالت بیش از  ۱۳۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش ایلنا، کلیم الله وثوقی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل  گفت: درحال حاضر ۱۶۲ سامانه تردد شماری، دوربین نظارت تصویری، سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و  سامانه توزین درحین حرکت در محورهای استان فعال است.

وی با اشاره به جابجایی ۲۶۳ هزارو ۷۲۷ نفر مسافر در استان و افزود: این میزان مسافر توسط ۵۰ هزارو ۲۰۷ دستگاه اتوبوس، مینی بوس و ناوگان عمومی سواری در فصل بهار جابجا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات لکه گیری و روکش آسفالت ۱۳۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: راهداران پرتلاش دیار سبلان شبانه روز درحال حفاظت و صیانت از راه بعنوان سرمایه ارزشمند ملی هستند.

وثوقی به جابجایی حدود یک میلیون تن کالا در استان را اشاره کرد و گفت: در ۳ ماه گذشته ۵۸ هزارو ۲۸۰ برگ بارنامه نیز صادر شده است.

 وی فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۷ هزارو ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و تصریح کرد:۱۱ هزارو ۴۰۰ راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می‌کنند و درحال حاضر وضعیت حمل و نقل بار و کالا در استان عادی و روان است.

 

اتوبوس استان اردبیل راهداری و حمل و نقل جاده محورهای مواصلاتی استان اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر