کد خبر: 769892 A

رئیس ستاد انتخاباتی اردبیل خبر داد ؛

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: هرگونه تحرک و تخلفات انتخاباتی کاندیداهای مجلس به صورت روزانه و مستمر به مبادی قانونی گزارش می‌شود.

به گزارش ایلنا ، بهروز ندایی در سومین جلسه ستاد انتخابات استان اردبیل که با حضور اعضای کمیته‌های ششگانه در استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: زیرساخت‌ها و تجهیزات موردنیاز برگزاری انتخابات تامین می‌شوند تا در ایام منتهی به این رویداد مهم در استان شاهد هیچ مشکلی نباشیم.

وی با اشاره به اینکه ما زمان‌بندی انتخابات را در روزهای اخیر از طریق رسانه‌های استان اعلام کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود کاندیداها با پایبندی به زمان‌‌بندی اعلام شده پای در عرصه رقابت‌های انتخاباتی بگذارند تا همچون سال‌های گذشته شاهد برگزاری انتخابات سالم و پرشور و به دور از هیجانات کاذب در سطح استان باشیم.

سخنگوی ستاد انتخابات استان اردبیل به زمان یک هفته‌ای برای اعلام استعفای کاندیداها اشاره کرد و گفت: تا 16 خردادماه این افراد باید علاوه بر اعلام استعفا تائیدیه خود را نیز دریافت کرده و تا زمان ثبت نام نزد خود نگهداری کنند.

وی ادامه داد:‌ پیش‌بینی‌های لازم در خصوص تامین تجهیزات از جمله سیستم کامل رایانه و زیرساخت مخابراتی مورد نیاز در برگزاری انتخابات آتی با تکیه بر ظرفیت ادارات و دستگاه‌های دولتی انجام می‌گیرند و به نظر می‌رسد در این خصوص هیچ نقصی در اردبیل وجود نخواهد داشت.

اردبیل مجلس شورای اسلامی ایران ستاد انتخابات کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر