کد خبر: 1075589 A

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد؛

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از پیگیری نائب رئیس مجلس برای اخذ 400 میلیارد تومان اعتبار از طریق بانک صادرات برای تکمیل بزرگراه اردبیل سرچم خبر داد.

به گزارش ایلنا، محبوب حیدری از سرمایه گذاری 400 میلیارد تومانی بانک صادرات در بزرگراه اردبیل – سرچم خبر داد و گفت: به دنبال رایزنی استاندار اردبیل، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و نمایندگان مرکز استان در سال 99 مجوز ماده 56  پروژه اردبیل– سرچم اخذ شد اما متاسفانه تامین کنندگان مالی اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری نکردند.

وی افزود: به رغم افزایش چشمگیر اعتبارات حوزه راه در استان اردبیل همچنان منابع اختصاص یافته جوابگوی طرح های توسعه  بزرگراهی استان اردبیل نیست و ما به دنبال جذب منابع بانکی برای تکمیل این پروژه ها هستیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: در چنین شرایطی و با توجه به محدودیت های مالی دولت و اولویت تسریع پروژه های استان، جلسات متعددی را با علی نیکزاد نائب رئیس مجلس و نماینده مردم اردبیل– نیر– نمین و سرعین برگزار کردیم تا روند کار به نحوی پیش رود که از منابع بانکی در جهت تکمیل بزرگراه اردبیل– سرچم استفاده کنیم.

حیدری بیان کرد: روز گذشته جلسه ای با حضور علی نیکزاد نماینده مرکز استان و صیدی مدیر عامل  بانک صادرات کشور در دفتر هئیت رئیسه مجلس برگزار شد تا نحوه کمک بانک صادرات به تکمیل پروژه بزرگراهی اردبیل– سرچم مورد بررسی قرار گیرد.

ور افزود: بانک صادرات توافق یک هزار و 200 میلیارد تومانی با وزارت راه و شهرسازی در تامین منابع مالی پروژه های این وزارتخانه دارد که قرار شد از این مبلغ 400 میلیارد تومان بعنوان سهم استان اردبیل به بزرگراه اردبیل– سرچم اختصاص یابد که مکاتبات لازم از طریق شرکت ساخت و توسعه راه‌ها روز گذشته با بانک صادرات انجام شد.

 

علی نیکزاد اردبیل بانک صادرات نماینده اردبیل سرچم نائب رئیس مجلس راه و شهرسازی اردبیل اردبیل سرچم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر