کد خبر: 1042065 A

رئیس کل دادگستری استان اردبیل تاکید کرد:

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با تاکید بر حفظ کرامت انسانی ارباب رجوع توسط دستگاه های اجرایی, گفت: حفظ شأن مراجعین از مبانی بنیادین و اصول حاکمیتی است.

به گزارش ایلنا, ناصر عتباتی در جلسه هیات نظارت بر حقوق شهروندی که به منظور بررسی عملکرد این هیات در محل دادگستری استان برگزار شد، عنوان کرد: توجه جدی به حقوق شهروندی و حفظ شأن و کرامت انسانی مراجعین از مبانی بنیادین و اصول حاکمیتی است که دستگاه های اجرایی ملزم به رعایت آن هستند.

 وی در این جلسه ضمن تشریح اهمیت و مبانی قانونی و شرعی حفظ حقوق شهروندی, تاکید کرد: هرگونه اقدام و حرکت ناشایست در مواجهه با مراجعین هر چند کم و ناچیز، به هیچ عنوان قابل قبول نیست چرا که حتی یک مورد آن موجب تغییر نگرش مردم نسبت به عملکرد تمامی آن مجموعه می گردد؛ بنابراین همه مسئولان و خدمتگزاران باید مواظب باشند تا کوچکترین نارضایتی دراین خصوص اتفاق نیافتد.

به گزارش ایلنا، تعیین تکلیف وسائط نقلیه اعم از خودروها و موتور سیکلت های توقیفی و اتخاذ تصمیمات لازم قانونی برای این وسائط و نیز قاعده مند کردن توقیف ها و تعیین مهلت برای تعیین تکلیف آن از دیگر تأکیدات رئیس کل دادگستری استان در این جلسه بود.

ادارات ناصر عتباتی کرامت انسانی تکریم ارباب رجوع ارباب رجوع دادگستری استان اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر