کد خبر: 1039765 A

مدیرکل راهداری اردبیل خبر داد:

مدیرکل راهداری استان اردبیل از فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با ۷ هزار و ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری و 11 هزار و 400 راننده در بخش حمل و نقل استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، کلیم اله وثوقـی در نشست با مدیرکل و کارشناسان دیوان محاسبات استان عنوان کرد: 3 میلیون و 507 هزار تن کالا در استان اردبیل در 10 ماه گذشته جابجا شده که در این خصوص 246 هزار و 316 برگ بارنامه نیز صادر شده است.

عضو شورای اداری استان اردبیل فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با ۷ هزار و ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری و 11 هزار و 400 راننده در بخش حمل و نقل استان را یادآور شد و از صادرات 251 هزارتن کالای ایرانی از پایانه مرزی بیله سوار به کشورهای آذربایجان ،روسیه ،گرجستان و حوزه قفقاز خبر داد.

وثوقی با اشاره به جابجائی بیش از یک میلیون نفر مسافر در استان اردبیل گفت: یک هزار و 110 دستگاه ناوگان مسافری با  54 شرکت حمل و نقل و 2 هزار و 600 راننده درحال خدمات رسانی به مردم هستند.

 مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل تجدید خط کشی یک هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل و جلوگیری از 507 مورد ساخت و سازغیرمجاز و تجاوز به حریم راه از دیگر اقدامات راهداران دانست و ضمن قدردانی از حمایت های دستگاه قضائی افزود: حفاظت و صیانت از راه و حریم آن, خط قرمز راهداری است.

استان اردبیل راهداری اردبیل کلیم الله وثوقی جابجایی کالا و مسافر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر