کد خبر: 1025342 A

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: جشنواره کشوری «رفیق خوشبخت ما» با موضوع شهید قاسم سلیمانی همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، سعید جوادزاده عنوان کرد: جشنواره «رفیق خوشبخت ما» با هدف آشنایی نسل جوان با سبک زندگی و الگوی رفتاری، اخلاقی و تربیتی  شهید سلیمانی و ترویج فرهنگ از خودگذشتگی و بشر دوستی سردار دل‌ها در جامعه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره در بخش های شعر، روایت، مقاله، دلنوشته، خوشنویسی، فیلمنامه، پوستر، موشن گرافیک، فیلم کوتاه، نمایشنامه، اپلیکیشن و غیره برگزار می شود، تصریح کرد: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 13 بهمن ماه است و 15 بهمن ماه نتایج داوری اعلام می شود.

جوادزاده با بیان اینکه علاقه مندان می توانند آثار خود را از طریق آدرس اینترنتی جشنواره به نشانی http://javanan.rcs.ir/rafigh ارسال کنند، ادامه داد: شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است و هر فرد می تواند حداکثر در دو رشته آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

 جوادزاده همچنین از برگزاری جشنواره ملی پوستر «چلچراغ» نیز خبر داد و اضافه کرد: این جشنواره برای نذر 40 کار خیر و بشردوستانه به نیابت از سردار دلها حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.

 

 

 

استان اردبیل جمعیت هلال احمر استان خوشنویسی گرافیک اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر