کد خبر: 239027 A

مدیرکل دفتر چاپ و نشر از تمدید مهلت فراخوان مسابقات علمی و آثار چاپی چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ خبر داد.

محمودرضا برازش با اشاره به استقبال اهالی چاپ از این دوره از جشنواره گفت: با توجه به برگزاری مراسم اختتامیه در اسفند ماه و استقبال چاپخانه‌داران و اهالی چاپ در این دوره، تصمیم گرفته شد تا ارسال آثار تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه تمدید شود.

به گزارش ایلنا؛ وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات می‌توانند با مراجعه به سایت printawards. ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

جشنواره مسابقات آثار چاپی برتر ایران فرصت مغتنمی برای شناسائی تولیدکنندگان داخلی آثار چاپی برتر کشور به منظور معرفی به مصرف کنندگان این گونه محصولات در داخل و همچنین کشورهای همجوار منطقه است تا گامی استوار در جهت ایجاد رونق کسب و کار در صنعت چاپ و اعتلای اقتصادی کشور باشد.

همچنین بخش مسابقات آثار چاپی برتر در چهاردهمین جشنواره ملی صنعت چاپ ایران در ۵ کاربرد اصلی چاپ بسته‌بندی، چاپ تجاری، چاپ نشر، چاپ امنیتی و مسابقات دانشجویی برگزار می‌شود و محصولات مختلف در زیر گروه این رشته‌های اصلی قرار می‌گیرد. شرکت‌کنندگان محترم می‌بایست محصول مورد نظر خود را با توجه به نوع روش چاپی(افست، فلکسو، هلیوگراور، دیجیتال، سیلک اسکرین، پد) و فرآیند(پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ) مورد استفاده در یکی از کاربردهای مزبور شرکت دهند. همچنین در کاربرد مسابقات دانشجویی شرکت کنندگان می‌توانند در ۸ محصول مختلف اعم از نوآوری در چاپ، محصولات چاپ بسته‌بندی و چاپ امنیتی شرکت نمایند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارسال آثار خود می‌توانند به سایت printawards. ir مراجعه کنند و با مطالعه متن کامل فراخوان نسبت به شرکت در مسابقه اقدام کنند.

جشنواره صنعت چاپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر