کد خبر: 50055 A

با حضور معاون سیاسی وزارت کشور/

در این آیین که استانداران سمنان و کرمان، معاونین استاندار و فرماندار شهرستان سمنان مسوولان استان سمنان و شهرستان سرخه و مردم شهید پرور سرخه حضور داشتند ˈعلی عاشوریˈ به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه منصوب و معرفی شد.

ایلنا - سمنان: سرخه در 20 کیلومتری غرب سمنان و در حاشیه محور تهران - مشهد واقع شده و دارای دو دهستان و 14 روستا است.

به گزارش ایلنا، معاون سیاسی وزارت کشور در حاشیه این آیین به خبرنگاران گفت: سرخه مرکز تربیت شهیدان والامقامی است که در بی نشانی نام و نشان داشتند.

ˈسیدصولت مرتضویˈ گفت: از نظر جغرافیای طبیعی و نیز سایر شاخص ها و نیز توسعه خدمات رسانی و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت نیاز به ارتقای سطح سیاسی داشت.

وی گفت: بر اساس درخواست مردم و پیگیریهای استاندار سمنان و تطبیق امور با شاخص ها ریاست جمهوری با عنایت ویژه به این خطه با تصویت دولت کریمه این بخش به شهرستان ارتقاء یافت.

در این آیین که استانداران سمنان و کرمان، معاونین استاندار وفرماندار شهرستان سمنان مسوولان استان سمنان و شهرستان سرخه و مردم شهید پرور سرخه حضور داشتند ˈعلی عاشوریˈ به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه منصوب و معرفی شد.

شهرستان سرخه با تقدیم 200 شهید و یک هزار و 500 جانباز و ایثارگر کارنامه درخشانی در پیشتازی ایثار و شهادت به خود اختصاص دادند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر