کد خبر: 1490 A

در هفته دولت؛

با بهره برداری از این طرحها، 581 نفر بصورت مستقیم و بیش از 887 نفر بصورت غیرمستقیم در آذربایجان شرقی مشغول بکار خواهند شد.

تبریز - ایلنا: رئیس سازمان جهادکشاورزی استان از بهره برداری 77 پروژه و طرح مختلف در بخش کشاورزی استان همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش ایلنا از تبریز، دکتر مسعود محمدیان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای افتتاح و بهره برداری از این طرحها 220 میلیاردو 314 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است: همزمان با هفته دولت و گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، 30 پروژه آب وخاک، 19پروژه باغبانی، 4 پروژه صنایع کشاورزی، 17 پروژه دام و طیور، 73 پروژه شیلاتی در مناطق مختلف استان، به بهره برداری رسیده و یک هزار و 387 خانوار، از مزایای این پروژه ها بهره مند می شوند.

دکتر محمدیان افزود: با این وجود بایستی خاطرنشان سازم که بازسازی اماکن دامی زلزله زده در شهرستانهای اهر، ورزقان، هریس، تبریز و کلیبر تحت الشعاع طرح های دیگر قرار نمی گیرد.

وی با بیان اینکه بیشترین میزان پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت سال جاری مربوط به بخش آب وخاک سازمان بوده است افزود: این طرح ها با اعتباری بالغ بر113 میلیاردو 325 میلیون ریال عملیاتی شده است. رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، با اشاره به عزم دولت خدمتگزار برای یاری رسانی به تمامی اقشار پر تلاش عرصه های اقتصادی، اجتماعی، بخصوص در بخش کشاورزی و افزایش میزان اشتغال در استان افزود: با بهره برداری از این طرحها،581 نفر بصورت مستقیم و بیش از 887 نفر بصورت غیرمستقیم در آذربایجان شرقی مشغول بکار خواهند شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر