کد خبر: 101517 A

انتشارات سرزمین اهـورایی پس از اجرای موفق طرح شاعران امروز در سال ۱۳۹۰ و منتشر کردن اولین مجلد از این کتاب، فراخوان مجلد دوم این مجموعه را منتشر کرد.

ایلنا: کتاب شاعران امروز برای انتشار جلد دوم این کتاب فراخوانی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در متن این فراخوان آمده است:
انتشارات سرزمین اهـورایی پس از اجرای موفق طرح شاعران امروز در سال ۱۳۹۰ و منتشر کردن اولین مجلد از این کتاب در سال ۱۳۹۱ که با کار‌شناسی تیم ۵ نفرهٔ داوران (محمدآزرم، شمس آقاجانی، پگاه احمدی، علیرضابهنام، بهزادخواجات) و استقبال مخاطبین گرامی همراه بود، اینک فراخوان مجلد دوم این مجموعه را با حضور داورانی متفاوت از شاعران اعلام می‌کند
گروه داوران ِ جلددوم:
هرمز علیپـور – ابوالفضل پاشـا- رویا تفتـی – بهاره رضـایی- روجا چمنـکار
شـــــــــــرایط
* شرکت برای کلیه شاعران پارسی‏ زبان ایرانی و غیر ایرانی آزاد است
* اشعار ارسالی در هیچ کتابی منتشر نشده باشند
* ملاک انتخاب، اشعار سپید و آزاد است
* اشعار انتخابی، با ذکر نام و عکس هر شاعر و به ترتیب حروف الفبا منتشر می‌شوند.
*اشعار بدون نام شاعر و در ۵ نسخه به داوران ارسال می‌گردد و داوران از یک تا صد امتیاز به هر شعر می‌دهند، اشعاری که حداقل نیمی از مجموع بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند مجوز حضور در جلد دوم این کتاب را خواهند داشت.
* هر شاعر می‌تواند به هر تعداد شعر و حداکثر تا ۱۰ صفحه A۴ (با قلم میترا اندازه ۱۲) ارسال کند. مهم: تمام اشعار حتمن باید در یک فایل ارسال شوند
* طریقه‌ی‌ارسال اشعار: پرینت اشعار تایپ شده+ cd فایل word (در صورت داشتن چیدمان خاص ارسال فایل PDF الزامی‌است) به آدرس پستی انتشارات سرزمین اهــورایی و از طریق پست سفارشی و یا از طریق ارسال اشعار به آدرس پست الکترونیکی مخصوص فراخوان انتشارات سرزمین‌اهـورایی:
Ahoorapress@gmail. com (توجه: اشعار را فقط به همین ایمیل بفرستید و از ارسال اشعار به ایمیل سایت انتشارات خود داری کنید.)
توجه: آثار، به هیچ‌عنوان به صورت مراجعهٔ حضوری و یا ارسال آزانس و پیک دریافت نمی‌گردد.
• مشخصات شاعر‌ شامل: نام و نام خانوادگی، آدرس دقیق پستی و شماره تماس، مختصری از سوابق فرهنگی (در صورت داشتن فعالیت‌های خاص) و چنانچه کتابی از شاعر منتشر شده باشد نام کتاب، نام ناشر و تاریخ نشر در فایل ارسالی درج گردد.
*شرکت شاعرانی که اشعارشان در جلد اول این کتاب منتشر شده است، با شعر جدید و مطابق مفاد این فراخوان بلامانع است
*شاعرانی که برای فراخوان اول این کتاب شعر ارسال کرده‌اند و امتیاز لازم جهت حضور در کتاب را از داوران آن مجلد دریافت نکرده است می‌‏‌توانند آن اشعار را برای داوری جدید در این فراخوان برمبنای شرایط اعلام شده ارسال کنند.
* انتشار کتاب تابع قوانین جاری کشـور بوده و اشعار ارسالی باید متناسب با قوانین جاری کشور جهت انتشار باشند.
• ارسال اشعار به معنای موافقت بی‌‏قید و شرط صاحب‌آثار با قوانین‌فراخوان و انتشار اشعار (در صورت انتخاب شدن توسط داوران محترم) توسط انتشارات سرزمین اهــورایی در جلد دوم کتاب [شاعـران امــروز] تلقی می‌شود. و شاعران متعهد می‌شوند در صورت دریافت امتیاز برای حضور در جلد دوم کتاب شاعران امروز قبل از چاپ کتاب مدارک درخواستی انتشارات را به صورت کامل ارسال کنند، در غیر این صورت از چاپ شعر‌ها ممانعت خواهد شد.
*پیشنهاد می‌شود شاعران شرکت کننده برای آگاهی از سطح انتخاب اشعار و چگونگی اجرای این طرح، جلد اول کتاب شاعران امروز را تهیه و مطالعه کنند.
* با توجه به اینکه این طرح به ابتکار و سرمایه شخصی انتشارات سرزمین اهـورایی و بدون هیچ گونه حمایت حقیقی و حقوقی برنامه ‏ریزی و اجرا می‌شود چنانچه شاعران شرکت کننده مایل به حمایت از این طرح باشند و ازاین کتاب و مجلد اول حداقل ۱۰ جلد خریداری کنند شامل تخفیف%۴۰ از پشت جلد شده و می‌‏ توانند کتاب‏‌ها را از فروشگاه کتابفروشی اهـورا در مرکز تجاری قائم واقع در میدان تجریش تهران، طبقه هنرمندان شماره ۳۱۸۶ تهیه کنند.
* مهلت ارسال آثار تا پایان روز ۱۳۹۲/۷/۲۰ (بیستم مهرماه نود و دو)
مدت زمان داوری یک‌ماه پس از پایان مدت زمان فراخوان
اسامی شاعران به همراه نام اشعار انتخاب شده حد اکثر ۱۴ روز پس از
پایان مدت زمان داوری توسط انتشارات سرزمین اهــورایی اطلاع رسانی می‌گردد.
هر گونه تغییر احتمالی در برنامه و رند اجرایی این طرح تنها از طریق سایت انتشارات سرزمین اهـورایی اعلام می‌شود
آدرس پستی دفتر‌مرکزی انتشارات سرزمین اهــورایی:
تهران، خیابان پاسداران، نبش نیستان دوم،
ساختمان ۱۱۰ نیستان، پلاک ۱۷۰ واحد ۴۵ طبقه چهارم.
کد پستی: ۱۹۴۷۸۷۶۶۵۵
تلفن: ۲۲۸۶۶۸۵۹-۲۲۸۶۶۸۵۸ - نمابر: ۲۲۸۸۲۰۱۱
پست الکترونیکی جهت ارسال اشعار (اشعار را فقط به این ایمل ارسال کنید):
Ahoorapress@gmail. com
آدرس وب‌سایت:
WWW. AHOORAPRESS. COM
ایمیل انتشارات: INFO@AHOORAPRESS. COM

کتاب شاعران امروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر