کد خبر: 51 A

آوای‌گل" اثری است با شیوه اجرایی به سبك فیزیكال تئاتر و مایم معاصر كه با بازی یاسرخاسب و علی‌اصغری قاجاری از 22مردادماه در سالن حافظ مجموعه تالار وحدت روی صحنه رفته است.

ایلنا: اجرای عمومی نمایش "آوای گل" به نویسندگی و كارگردانی یاسر خاسب شب گذشته (27مرداد) میزبان تعدادی از هنرمندان و چهره‌های آشنای عرصه نمایش بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نمایش "آوای گل" كه پیش از این در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر فجر روی صحنه رفته است، شب گذشته میزبان مسعود فروتن هنرمند با سابقه عرصه نمایش بود.

آوای گل اثری است با شیوه اجرایی به سبك فیزیكال تئاتر و مایم معاصر كه با بازی یاسرخاسب و علی‌اصغری قاجاری از 22مردادماه در سالن حافظ مجموعه تالار وحدت روی صحنه رفته است.

این نمایش پیش از این به عنوان اثر منتخب تماشاگران و برنده جایزه ویژه مردمی در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاترفجر1388 شده و در جشنواره‌های بین‌المللی همچون شهر سیاتل آمریكا 2009، فستیوال بین‌المللی پرفورمنس هلند2011 و فستیوال بین‌المللی بهاره دانمارك2012 شركت كرده است.

این نمایش از 22مردادماه آغاز شده و تا 22شهریور سال جاری همه روزه ساعت 21در تالار حافظ واقع در خیابان شهریار روبه‌روی مجموعه تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر