کد خبر: 88342 A

دولت برای توسعه‌‌ی کمی و کیفی شبکه‌های سازمان صدا و سیما از داخلی گرفته تا بین‌المللی مصوب کرد زمین نمایشگاه بین‌المللی تهران در اختیار این سازمان قرار گیرد.

ایلنا: معاون اول رئیس جمهور پس از جلسه هیئت دولت از تصویب واگذاری زمین نمایشگاه بین‌المللی تهران به سازمان صدا و سیما خبر داد.
به گزارش ایلنا، رحیمی در جمع خبرنگاران دولت افزود: دولت برای توسعه کمی و کیفی شبکه‌های سازمان صدا و سیما از داخلی گرفته تا بین‌المللی مصوب کرد زمین نمایشگاه در اختیار این سازمان قرار گیرد.

وی گفت: درصورتی‌که ایرادی به این مصوبه گرفته شود دولت با ارسال لایحه فوریتی از مجلس شورای اسلامی در این باره درخواست خواهد کرد تا این زمین در اختیار صدا و سیما قرار گیرد.

معاون اول رئیس جمهور گفت: صدا و سیما در دنیا تنها و یکه تاز است و در مقابلش شبکه‌های مختلف بیگانه وجود دارند بنابراین توسعه صدا و سیما از این جهت بسیار ضروری است و باید از آن حمایت شود.

رحیمی درباره مکان یابی برای نمایشگاه بین‌المللی در صورت واگذاری زمین آن به صدا و سیما نیز گفت: دولت پیش از این به همه استان‌ها مجوز احداث نمایشگاه‌ها با کمک بخش خصوصی داده است و درباره نمایشگاه بین‌المللی تهران نیز همین طور عمل خواهد شد تا در مکان یا مکان‌های دیگری احداث شود.

 

صداو سیما نمایشگاه بین‌المللی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر