کد خبر: 18373 A

نماینده كاشان:

حل مشکلات بیکاری نیازمند همکاری و همدلی سه قوه است/ هر جوانی هم که بیکار باشد پدر و مادر و خانواده‌اش به شدت تحت تاثیر بیکاری او قرار می‌گیرند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: بیکاری از مشکلات عمده در حوزه انتخابیه من است که به طور قطع باید دولت، مجلس و قوه قضایه درکنار هم قرار بگیرند و قوانینی را طراحی و به تصویب برسانند که بتواند مشکل بیکاری را حل کند.

عباسعلی منصوری آرانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان، حل مشکلات بیکاری را نیازمند همکاری و همدلی سه قوه دانست و گفت: متاسفانه در حال حاضر خیل عظیمی از جوانان کشورمان بیکارند و هر جوانی هم که بیکار باشد پدر و مادر و خانواده‌اش به شدت تحت تاثیر بیکاری او قرار می‌گیرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پدران و مادرانی که با مشکلات فراوان فرزندشان را بزرگ می‌کنند و آن‌ها را به دانشگاه می‌فرستند به امید آنکه پس از فارغ التحصیل شدن در جایی مشغول کار شوند و تشکیل خانواده دهند، ناگهان می‌بینند فرزندش پس از گرفتن مدرک بیکار است و در خیابان‌ها می‌چرخد که این خود منجر به رخ دادن اتفاق‌های بد برای آن خانواده م‌ شود.

منصوری با تاکید بر اینکه اگر زمینه‌های اشتغال برای جوانان فراهم نشود، آن‌ها دچار فساد اخلاقی و مشکلات فرهنگی می‌شوند گفت: اگر جوانی هم دنبال فساد اخلاقی نرود و در گوشه‌ای از منزل بنشیند قطعا دچار افسردگی خواهد شد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه بیکاری جوانان در کشورمان وضعیت خوبی نیست، گفت: باید سران سه قوه تدبیر اساسی برای حل این موضوع بکار گیرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر