کد خبر: 203724 A

ناجی نیستم و برای کمک آمدم؛

قدیمی های پرسپولیس دلسوز تیم هستند و نمی توانیم از بزرگان باشگاه بخواهیم از تیمی که در هفت بازی هشت امتیاز گرفته است انتقاد نکنند.

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم ملک شخصی کسی نیست و باید قبول کرد در هفت هفته ابتدایی لیگ خوب بازی نمی کرد و نتیجه هم نگرفت.

به گزارش ایلنا، حمید درخشان که چهارشنبه به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس جانشین علی دایی شد، در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجدسلیمان ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: مربی عاقل تضمین قهرمانی نمی دهد، به این مسأله هم تأکید کنم که پرسپولیس در شرایط خوبی نیست و راه زیادی برای رسیدن به قهرمانی دارد.

وی با اشاره به اینکه پرسپولیس بیمار است افزود: باید به نفرات شوک و اکسیژن داد تا با نفسی تازه لیگ چهاردهم را ادامه دهند.

درخشان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه کادر فنی پیشین پرسپولیس معتقدند رفتار حرفه ای با آنان نشده است، گفت: با این حرف موافقم اما نمی خواهم وارد حاشیه شوم. قرار بود نامه قطع همکاری با کادر فنی از سوی علیرضا رحیمی به آنان داده شود و باور کنید اگر می دانستم آنها دیروز سر تمرین هستند هرگز به ورزشگاه درفشی فر نمی رفتم.

وی در خصوص اینکه هواداران نگران شرایط تیم هستند، ادامه داد: در کل دنیا تغییرات انجام می شود. هواداران نیز بدانند که همه ما هدفمان موفقیت تیم و خوشحالی مردم است چرا که این باشگاه بزرگ ملک شخصی هیچ فردی نیست و متعلق به مردم است.

درخشان در خصوص اینکه چرا تا چندی پیش مدام از شرایط تیم انتقاد می کرد، گفت: ۱۳ سال از عمرم را در پرسپولیس گذاشتم و از تیم انتقادی فنی داشتم چون پرسپولیس خوب بازی نمی کرد و نتیجه هم نمی گرفت.

وی با اشاره به اینکه قدیمی های پرسپولیس دلسوز تیم هستند، اضافه کرد: نمی توانیم از بزرگان باشگاه بخواهیم از تیمی که در هفت بازی هشت امتیاز گرفته است انتقاد نکنند.

درخشان در مورد دستیاران خود گفت که حسین عبدی از کاپیتان های سال های گذشته پرسپولیس به عنوان دستیار در کنار من خواهد بود و نادر باقری نیز مربی دروزاه بانان است. هفته آینده نیز یک مربی دیگر از اهالی پرسپولیس به کادر اضافه می شود.

سرمربی جدید پرسپولیس با بیان اینکه جوانی خود را برای پرسپولیس گذاشته است، تأکید کرد: نباید چشم خود را به روی افتخارات دیگران ببندیم و فقط خودمان را ببینیم. من کاپیتان تیم ملی و پرسپولیس بوده ام و اکنون آمده ام تا به تیم محبوب خودم کمک کنم، اما هواداران بدانند که ناجی نیستم و برای رهایی از این شرایط نیاز به کار تیمی داریم.

درخشان در خصوص اینکه گفته می شود از هفته ها پیش با وی مذاکراه شده است، عنوان کرد: خداوند شاهد است که چنین مسأله ای صحبت ندارد و دو روز قبل با من مذاکره شد.

وی در مورد دیدار با نفت مسجدسلیمان هم گفت: فقط ۲۰ دقیقه با تیم تمرین داشته ام و نمی توانم معجزه کنم. کارم را به صورت رسمی از شنبه آغاز خواهم کرد.

سرمربی پرسپولیس در مورد تغییرات متعدد در تیم گفت: در نقاط دیگر دنیا نیز تغییرات امری طبیعی است و تیم نیاز به شوک دارد. شاید این مساله برای من هم رخ دهد و باید به افرادی که برای تیم هزینه می کنند حق دارند نگران باشند.

وی افزود: تغییرات طبیعی است اما رفتارها اهمیت دارد و اگر خواستند روزی مرا اخراج کنند با احترام این کار انجام شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود وی هنوز اجاره نشستن روی نیمکت تیمش را ندارد، گفت: تابع قانون هستم و اگر سازمان لیگ اجازه ندهد، از سکوها بازی را دنبال می کنم.

تیم فوتبال پرسپولیس عصر جمعه در ورزشگاه آزادی تهران از نفت مسجدسلیمان پذیرایی خواهد کرد.

بازی پرسپولیس تیم ملی سازمان لیگ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس علی دایی فوتبال پرسپولیس قانون نفت ورزشگاه آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر