کد خبر: 201657 A

هفته هفتم لیگ برتر فوتبال؛

تیم جوانی داریم و بازی دادن به جوانان غرامت دارد. ۵ بازیکن ما اولین سال است که در لیگ برتر بازی می‌کنند و ما این غرامت را می‌دهیم تا آنها را به فوتبال ایران معرفی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: ‌ مشکلات مالی به تیم لطمه می‌زند و من تا اینجا تیم را با رفاقت و معرفت نگه داشتم.

به گزارش ایلنا، حمید استیلی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های راه‌آهن و صبا اظهار داشت‌: بازی با صبا برای ما مهم است. این تیم در جدول هشتم است و ما در رده دهم قرار داریم. شرایط ما پیش از دیدار مقابل پدیده خوب بود و در این بازی شرایط خاصی به وجود آمد که اشتباهات فردی باعثشد نتیجه را واگذار کنیم.

وی ادامه داد: ‌ وقتی ۳ بر صفر بازی را واگذار می‌کنیم شرایط روحی و روانی بازیکنان دشوار می‌شود که ما سعی کردیم این موضوع را در طول هفته ترمیم کنیم. تیم خود و صبا را آنالیز کردیم و امیدوارم فردا بازی خوبی شاهد باشیم.

سرمربی راه آهن تصریح کرد: سرمربی صبا یکی از دوستان خوب ماست. ما نقاط ضعف با پدیده را تا حدودی ترمیم کردیم. تمام فکر ما روی نقاط و مسائل فنی نیست بلکه بحثمالکیت تیم هم در این زمینه وجود دارد. هفته هفتم را می گذرانیم و مشکلات مالی داریم. این مسائل به تیم لطمه می‌زند و امیدوارم هر چه زودتر مسائل حل شود.

وی در خصوص اینکه آیا برای دیدار مقابل صبا محروم و مصدومی دارند یا خیر، گفت: مهدی زارع و نورمحمدی مصدوم هستند و بهادر عبدی هم تا حدودی مصدوم است که باید ببینیم شرایط او چگونه می شود.

استیلی در خصوص تصادفی که برایش اتفاق افتاده بود گفت: ‌خوشبختانه این مسئله به خیر گذشت.

وی در مورد اینکه چه زمانی قرار است بحثمالکیت باشگاه به اتمام برسد و شنیده شده در حالی که این مسئله حل شده بود اما باز هم با مشکلاتی روبه‌رو شد، یادآور شد: ‌ هفتمین هفته لیگ را سپری می‌کنیم و من از بازیکنانم خجالت می کشم. این مشکلات بزرگی است. دادستانی هم اقدامات لازم را انجام می دهد امیدوارم این مسئله هر چه زودتر حل شود تا یک زمانی می توانیم بازیکنان را با شرایط خاص نگه داریم. بازیکنان به خاطر اعتماد و صداقتی که وجود دارد شرایط را تحمل می‌کنند از آنها تشکر می‌کنم که خوب تمرین می‌کنند و با وجود این شرایط هیچ بی‌انضباطی در تمرین‌ها نداشتیم. شرایط سختی است و امیدوارم این روند هر چه سریعتر برطرف شود. تعهدی که نسبت به بازیکنان داشته‌ایم پرداخت نشده ست.

سرمربی راه آهن در خصوص حضور علی کریمی در تمرینات این تیم و حضور او به عنوان یکی از اعضای کادر فنی با وجود اینکه او تمایلی از خود نشان نداده‌، گفت: اواخر دوره فوتبالی من با علی کریمی هم‌دوره شده بودیم. زمانی که من مربی بودم او بهترین بازیکن و امتیازآورترین بازیکن تیم‌مان بود. او جزو بازیکنان خاص است. پیش از اینکه خداحافظی کند قول داده بود که به راه آهن بیاید اما ناگهان متوجه شدم که او از فوتبال خداحافظی کرده است. به او گفته‌‌ام که راه آهن خانه اوست و در هر جایگاهی که بخواهد می‌تواند به ما کمک کند.

استیلی درباره اینکه تیم راه‌آهن در بازی‌هایش از حریفان جلو می‌افتد اما نمی‌‌تواند نتیجه را حفظ کند، افزود: تیم جوانی داریم اما ما آخرین تیمی بودیم که تشکیل شدیم و نتوانستیم بازیکنان مد نظرمان را جذب کنیم.

وی ادامه داد: تیم جوانی داریم و بازی دادن به جوانان غرامت دارد. ۵ بازیکن ما اولین سال است که در لیگ برتر بازی می‌کنند و ما این غرامت را می‌دهیم تا آنها را به فوتبال معرفی کنیم.

بازی راه آهن روحی و روانی علی کریمی فوتبال ایران لیگ برتر لیگ برتر فوتبال مد مشکلات مشکلات مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر