کد خبر: 230628 A

«ساختمان جدید درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی تنکابن با حضور سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی وخانواده‌های شهدا افتتاح شد».

ساختمان جدید درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی تنکابن با حضور سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی وخانواده‌های شهدا افتتاح شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در مراسم افتتاح این درمانگاه، خواهر شهید شیرودی و مادر شهیدان گلگون، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی و مسئولان محلی استان مازندران حضور داشتند.

درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی تنکابن در زمینی به مساحت ۵۷۰۰م‌تر مربع و زیر بنای ۳۲۰۰ مترمربع و با هزینه ۳۰میلیارد ریال از سال ۸۸ احداثشده است.

این مرکز درمانی مجهز به بخشهای ویزیت پزشک عمومی وخانواده، دندانپزشکی، مامایی، داروخانه، تزریقات و پانسمان، آزمایشگاه و اورژانس است.

افتتاح ساختمان جدید درمانگاه تنکابن حالی است که پیش از این مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر خود به استان گیلان در مراسم شروع عملیات احداثشعبه جدید تأمین اجتماعی کیاشهر حاضر شده بود

کلنگ شعبه جدید تأمین اجتماعی کیاشهر در زمینی به مساحت ۶۷۱ مترمربع توسط مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی به زمین زده شد.

سید تقی نوربخش در این مراسم گفت: عملیات احداثپروژه شعبه جدید تأمین اجتماعی کیاشهر برای رفع مشکلات بیمه شدگان این شهرستان و ارتقاء خدمت رسانی به آنان آغاز می‌شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افزود: عملیات ساخت پروژه جدید شعبه تأمین اجتماعی کیاشهر بعد از کلنگ زنی، ظرف مدت یک سال احداثو در اسفند سال ۹۴ نیز به بهره برداری خواهد رسید.

وی اظهار داشت: برنامه سازمان تأمین اجتماعی در دولت تدبیر وامید بر این اصل استوار است که وعده‌ای را بدون کار کار‌شناسی اعلام نمی‌کنیم و در صورتی که پروژه‌ای قابلیت اجرا داشته و بتوانیم آن را انجام دهیم، اعلام و به مرحله اجرا می‌رسانیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: شعبه جدید تأمین اجتماعی کیاشهر در سه طبقه و با زیربنای یک هزارو ۹۶ متر احداثخواهد شد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: با احداثشعبه جدید تأمین اجتماعی کیاشهر مردم این بندر خدمات مورد نظر خود را با سهولت دریافت خواهند کرد.

همچنین در این مراسم د حسین قربانی افزود: مردم بندر کیاشهر با توجه به امکانات و استعدادهایی که دارند شایسته خدمات مطلوبتری نسبت به وضعیت فعلی هستند.

وی اظهار داشت: بندر کیاشهر دارای ۴ هزارو ۸۶ بیمه شده و یک هزارو ۲۹۱ مستمری بگیر تحت پوشش تأمین اجتماعی است.

لازم به ذکر است سید تقی نوربخش از شعبه تأمین اجتماعی آستانه اشرفیه نیز بازدید کرد وباتوجه به فرسوده بودن ساختمان این شعبه و وجود زمینی در کنار آن امکان احداثیک مرکز بیمه‌ای و درمانی در این زمین را مورد بررسی قرار داد.

بر این اساس در جریان سفر مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی به استان گیلان، نوربخش از شعب تأمین اجتماعی سیاهکل و لاهیجان و همچنین درمانگاه لاهیجان نیز بازدید کرد.

استان مازندران پزشک پوشش خدمت رسانی دولت روابط عمومی سازمان سازمان تامین اجتماعی مجلس شورای اسلامی مشکلات نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر