سرخط خبرها:
کد خبر: 999755 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف ۸۲۷ کیلو انواع مواد مخدر در یک ماه اخیر خبر داد و گفت: در ابن رابطه ۴۳ قاچاقچی مواد مخدر، ۲هزار و ۷۲۱ خرده فروش دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عبدالوهاب حسوند گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنیت محله محور با هدف پیشگیری از اعتیاد و پاکسازی مناطق آلوده شهر تهران و کاهش جرائم پس از برگزاری جلسه توجیهی برای کارکنان و شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده با اقتدار کامل در چندین مرحله در سطح پایتخت اجرا شد.

وی افزود:تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران پر تلاش یگان امداد و کلانتری های تابعه تهران بزرگ در اجرای قریب به ۴۶۲ مرحله طرح موفق به دستگیری ۴۳ قاچاقچی مواد مخدر،۲هزار و ۷۲۱ نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر شدند و همچنین ۳هزار و ۷۵۹ معتاد متجاهر نیز از سطح شهر تهران جمع آوری کردند.

حسنوند با بیان اینکه طی یک ماه گذشته از قاچاقچیان مواد مخدر و خرده فروشان مواد افیونی ۸۲۷کیلو انواع مواد افیونی کشف شده است، ابراز داشت: در این رابطه ۲۳۰ خودرو و ۷۸ موتورسیکلت نیز توقیف شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه افراد معتاد در بسیاری از جرائم و آسیب ها از جمله وقوع سرقت و نابسامانی خانواده نقش دارند، تصریح کرد: برخورد و جمع‌آوری معتادان باعث کاهش سرقت به خصوص سرقت های خرد در جامعه می‌شود و مردم از آزار و اذیت آنان در امان می‌مانند. پس باید به این نکته توجه کنیم که وجود پاتوق استعمال مواد یا خرده فروشان در محله ای که در آن زندگی می کنیم یک تهدید جدی فراروی امنیت و سلامت فردی و اجتماعی ما و به ویژه فرزندان و جوانانمان است که نباید به آن بی تفاوت باشیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر