کد خبر: 999498 A

عضو شورای شهر تهران:

عضو شورای شهر تهران گفت: در شرایطی که کشور به شدت در التهاب ناشی از این همه‌گیری کروناست در وزات بهداشت که مسئولیت فرماندهی این ماجرا را برعهده دارد، جامعه تحمل شنیدن چنین خبرها و اوضاعی را ندارد و باید با کنار گذاشتن اختلافات و مناقشات شان و جایگاه خود را حفظ کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد جواد حق‌شناس در جریان دویست و پنجاهمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: از زحمات جامعه بزرگ پزشکی و کادر سلامت در این روزها تشکر می‌کنم چرا که در صف اول مقابله با این بیماری قرار دارند. 

او ادامه داد: اما متاسفانه خبرهایی از وزرات بهداشت به گوش می‌رسد که خوب نیست. در شرایطی که کشور به شدت در التهاب ناشی از این همه گیری است در وزات بهداشت که مسئولیت فرماندهی این ماجرا را برعهده دارد، جامعه تحمل شنیدن چنین خبرها و اوضاعی را ندارد و باید با کنار گذاشتن اختلافات و مناقشات شان و جایگاه خود را حفظ کند.

حق‌شناس گفت: نزدیک به ۴۰۰ نفر از عزیزان خود را در این حوزه از دست دادیم و ادامه این روند به هیچ وجه به نفع جامعه ما نیست. سالیان سال تلاش شده است تا این سرمایه برای کشور به دست آید و امیدواریم در این حوزه به چنین مسائلی رسیدگی شود و هدف از این تذکر، تشکر از زحمات جامعه پزشکی بوده است.

محمد جواد حق شناس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر