کد خبر: 999165 A

از ابتدای سال تاکنون ۶۲۰۳ پرونده در تعزیرات حکومتی قزوین تشکیل شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است. متخلفین در خصوص عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا نیز به پرداخت بیش از ۵۱۱ میلیارد و ۴۰۷ میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شدند.

به گزارش ایلنا، از ابتدای سال تاکنون ۶۲۰۳ پرونده با موضوع تخلفات صنفی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت، درمان و دارو در تعزیرات حکومتی قزوین تشکیل شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است.

بنابراعلام روابط عمومی تعزیرات حکومتی قزوین، از این میزان پرونده ۵۱۹۵ جلد مربوط به پرونده‌های کالا و خدمات و تخلفاتی نظیر گران‌فروشی، کم‌فروشی و عدم درج قیمت کالاها بوده است.

۵۰۸ پرونده نیز در این مدت در زمینه قاچاق کالا و ارز تشکیل شده است که بیشتر آن‌ها مربوط به سوخت، دخانیات و محصولات بهداشتی و آرایشی بوده است. همچنین ۵۰۰ پرونده نیز در زمینه دارو و درمان تشکیل شده است.

در خصوص عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا پرونده‌ها با عناوین عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، گران‌فروشی اقلام بهداشتی، فروش اقلام بهداشتی تاریخ مصرف گذشته، تقلب، عرضه و فروش کالاهای قاچاق بهداشتی قاچاق رسیدگی شده و در مجموع به پرداخت بیش از ۵۱۱ میلیارد و ۴۰۷ میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شدند.

 

تعزیرات حکومتی قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر