کد خبر: 998512 A

قاسمی خبر داد:

دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا با اشاره به طرح جامع مدیریت هوشمند از اول آذرماه گفت: یکی از محورهای مشمول این محدودیت‌ها، ممنوعیت تردد بین شهری در شهرهای نارنجی و قرمز است که از ساعت صفر روز شنبه آغاز خواهد شد.

«حسین قاسمی» دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره اجرای محدودیت‌های کرونایی از اول آذرماه اظهار کرد: طرح جامع مدیریت هوشمند از فردا اول آذرماه اجرا می‌شود. یکی از محورهای مشمول این محدودیت‌ها، ممنوعیت تردد بین شهری در شهرهای نارنجی و قرمز است که از ساعت صفر روز شنبه آغاز خواهد شد. 

وی همچنین درباره فعالیت برخی از مشاغل در ساعت ممنوعیت تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح توضیح داد و گفت: این محدودیت صرفا در شهرهای قرمز اجرایی می‌شود. 

دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا خاطرنشان کرد: برابر آن چیزی که در طرح پیش بینی شده است فرمانداری‌ها نسبت به احصاء مشاغلی که باید در این ساعات فعالیت داشته باشند اقدام می‌کنند و موارد را به پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان و استان اعلام می‌کنند تا نسبت به اعمال جریمه برای این دسته از مشاغل خودداری شود.

دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر