کد خبر: 997797 A

​ رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا:

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه حدود ۵۰ درصد از توان دفاعی کشورمان را سربازان تشکیل می دهند، گفت: از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون بیش از ۱۷ میلیون سرباز داشته‌ایم که از این تعداد ۳ میلیون سرباز در ۸ سال دفاع مقدس حضور موثر داشته‌اند.

به گزارش ایلنا، سردار "تقی مهری" در همایش سراسری قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح که (ویدئو کنفرانسی) در سالن جلسات امام رضا (ع) در معاونت تربیت و آموزش ناجا برگزار شد، گفت: امید داریم که بتوانیم به وظایف‌مان در قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه به نحو شایسته ای عمل کنیم.

وی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) درخصوص خدمت وظیفه اشاره و عنوان کرد: ایشان فرموده اند: "خدمت وظیفه عمومی خدمت مقدسی است که در جنگ و صلح در صف اول نیازهای ملت و کشور قرار دارد".

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه حدود ۵۰ درصد از توان دفاعی کشورمان را سربازان تشکیل می دهند، تصریح کرد: از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون بیش از ۱۷ میلیون سرباز داشته‌ایم که از این تعداد ۳ میلیون سرباز در ۸ سال دفاع مقدس حضور موثر داشته اند.

سردار مهری با بیان اینکه افتخار می کنیم که خادم سربازان در نیروهای مسلح هستیم، عنوان کرد: موضوع حائز اهمیت در نیروهای مسلح، برقراری نظم و امنیت در کشور است در واقع هر اقدامی در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و ... نیاز به امنیت دارد که این مهم، به دست نیروهای مسلح، به ویژه سربازان عزیز به دست می آید.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی در پایان به اهمیت اشتغال کارکنان وظیفه پرداخت و گفت: بحمدالله به این موضوع به خوبی در قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه پرداخته شده است؛ خدمت سربازی فرصتی است که بتوانیم در آن فرآیند اشتغال را بین سربازان به نحو مطلوبی اجرا کنیم و بتوانیم در سازمان وظیفه عمومی در سراسر کشور و در کارگروه اشتغال که در استانداری ها برگزار می‌شود گزارشات خوبی ارائه دهیم.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر