کد خبر: 997773 A

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد:

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: یک سوم همکاران فرهنگی در مدارس و ادارات آموزش و پرورش از اول آذر حضور خواهند داشت.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا فولادوند در خصوص حضور همکاران فرهنگی از اول آذرماه اظهارداشت: به دنبال تصمیمات جدیدی که ستاد مقابله با کرونا برای کشور در شهرهای با وضعیت قرمز اتخاذ کرده است، ما هم تابع این مصوبات هستیم، تعلیم و تربیت و آموزش به صورت غیر حضوری و مجازی تداوم دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: عوامل اجرایی مدارس به میزان یک سوم در مدرسه روزانه حضور دارند و مباحث تدریس و رفع اشکال و تهیه بسته‌های آموزشی و درسنامه و همچنین رصد آموزش در کلاس‌های درس را برعهد دارند و حدود دو سوم عوامل اجرایی دورکاری دارند و روزانه یک سوم حضور خواهند یافت.

وی اضافه کرد: وظیفه اصلی عوامل اجرایی مدارس، روند رسیدگی و رصد آموزش کلاس‌های مجازی است و همکاران اداری هم به میزان یک سوم در ادارات به تشخیص مسئولین ذیربط حضور می‌یابند. انشالله بتوانیم با این تدابیر، میزان تلفات و میزان شیوع بیماری کرونا را به حداقل برسانیم. ما در وضعیت بحرانی هستیم و آموزش در بحران را رقم می‌زنیم و نگران سلامت حال تک تک همکاران خود هستیم. در روند آموزش حتما کلاس‌های تربیت بدنی و پرورشی و نشاط دانش اموزان مد نظر باشد تا از این مسیر به سلامت عبور کنیم.

آموزش و پرورش شهر تهران مدرسه مدیرکل آموزش و پرورش تربیت بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر