کد خبر: 997690 A

وزیر آموزش و پرورش:

وزیر آموزش و پرورش گفت: مشکلات برنامه شاد هر روز بیشتر از دیروز برطرف می‎شود، البته هنوز مشکلات وجود دارد ولی روند آن نزولی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش درباره مشکلات اپلیکیشن شاد بیان کرد: قابلیت‌های شاد روز به روز افزایش پیدا می کند تا بتواند به نحو مناسبی پاسخگوی نیاز فرهنگیان باشد.

وی ادامه داد: مشکلی که اکنون بیشتر بهره‌برداران شاد با آن رو برو هستند این است که در انتقال یا دریافت اطلاعات در برخی از ساعات روز با مشکل مواجه هستند، ما نیز تلاش کردیم ساعات کلاس‌ها را در طول هفته توزیع کنیم و هم با مجموعه همراه اول که زیر ساخت همه این کار را تامین کرده است گفتگو داشتیم، البته آن‌ها هم شبانه روزی تلاش می‌کنند که این زیرساخت را تقویت کنند.

حاجی میرزایی گفت: نرم‌افزار شاد یک پاسخ مهم به یک نیاز بومی است که همین الان به یک برنامه ارائه خدمت در کشور تبدیل شده است. در حال حاضر بیش از ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر دانش آموز و تقریبا همه معلمان در شاد حضور دارند.

وزیر آموزش و پرورش در پایان اظهار داشت: امیدوارم که مشکلات این برنامه هر روز بیشتر از دیروز برطرف شود، البته هنوز مشکلات وجود دارد، ولی روند آن نزولی است.

آموزش و پرورش دانش آموزان شبانه روزی مشکلات وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر