کد خبر: 997456 A

در پی فوت یک شهروند سروآبادی در حین انجام عملیات پلیسی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مراتب تأسف و همدردی خود را به خانواده متوفی ابراز کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "امیرهوشنگ حیدریان" گفت: عصر امروز مأموران پاسگاه "اورامان" شهرستان سروآباد به یک دستگاه خودروی تویوتا لندرکروز مظنون و دستور ایست می دهند ولی راننده به ایست مأموران توجهی نکرده و بلافاصله با سرعت از محل متواری می شود.  

وی ادامه داد: مأموران به سمت خودرو مورد نظر با رعایت قانون بکار گیری سلاح  اقدام به تیر اندازی می کنند که  یکی از تیرها به رینگ خودرو  برخورد و سپس کمانه کرده و به یک نفر از اهالی روستا که در حال عبور از آن محل بوده برخورد  می کند و منجر به زخمی شدن وی می شود که بلافاصله  به بیمارستان انتقال می یابد و به رغم تلاش پزشکان متأسفانه نامبرده فوت می کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان با ابراز تأسف از وقوع این حادثه و عرض تسلیت به خانواده این شهروند گرامی و تشکر از خویشتنداری و همراهی مردم منطقه خاطر نشان کرد: این حادثه که به طور ناخواسته پیش آمده به دقت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر