کد خبر: 996651 A

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: پیشنهاد ما این است که در تعرفه خدمات الکترونیک نیز مشوق‌هایی در نظر گرفته شود، زیرا این موضوع هم به نفع خدمات دهنده و هم به نفع خدمات گیرنده و هم به نفع خریدار خدمات سلامت خواهد بود.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی ناصحی در اولین جلسه شورای هماهنگی سازمان‌های بیمه گر که با حضور مدیران عامل سازمان‌های بیمه سلامت، تامین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح برگزار شد، افزود: امیدواریم بتوانیم با همفکری و هماهنگی با سازمان‌های بیمه گر پایه، عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: هماهنگی‌ها بین خود سازمان‌های بیمه گر و سایر دستگاه‌ها باید انجام شود. یکی از زیرساخت‌های مهم مورد نیاز در حوزه سلامت، اقدامات الکترونیک است. به هر حال، با وجود تمام محدودیت‌ها، این اقدامات در حوزه نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک انجام شده است.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اظهار کرد: در جلسه آینده شورای هماهنگی نیز خرید راهبردی خدمات سلامت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. ایجاد هماهنگی بین سازمان‌های بیمه گر پایه در زمینه اقدامات مشترک می‌تواند آثار خوبی داشته باشد.

 

بیمه سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر