کد خبر: 996516 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: هوای تهران برای فردا به خصوص در بعد از ظهر ابری به همراه وزش باد پیش بینی می‌شود.

«صادق ضیائیان» مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، گفت: انتظار داریم برای فردا (۲۷ آبان) در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و گیلان بارش پراکنده داشته باشیم.

وی ادامه داد: همچنین در بوشهر و فارس بارش‌های پراکنده همراه با رعد و برق را پیش‌بینی می‌کنیم و احتمال بارش در استان‌های کردستان، زنجان، همدان، مرکزی، جنوب آذربایجان شرقی و غربی برای فردا را خواهیم داشت.

ضیائیان بیان کرد: برای روز چهارشنبه (۲۸ آبان) بارش کم، همراه با رعد و برق را برای ساحل دریای خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، جنوب کرمان، شمال هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان خواهیم داشت.

وی در مورد وضعیت در روز پنجشنبه (۲۹ آبان) ادامه داد: احتمال بارش باران در ارتفاعات البرز مرکزی وجود دارد، همچنین در آذربایجان شرقی، اردبیل گیلان و مازندران بارش پراکنده باران محتمل است.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی با اشاره به وضعیت هوای تهران گفت: هوای تهران برای فردا به خصوص در بعد از ظهر ابری به همراه وزش باد پیش بینی می‌شود و همچنین برای روز چهارشنبه بارش باران را خواهیم داشت.

بارش باران صادق ضیائیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر